fbpx

VOLODYMYR GERASYMCHUK

VOLODYMYR GERASYMCHUK

Menu
Що таке love story і навіщо потрібна передвесільна фотосесія

Що таке love story і навіщо потрібна передвесільна фотосесія

Back to blog list

Навіщо робити love story?

Хочу поділитися з вами love story чудової пари Ніни та Сергія. В нас вийшли живі, емоційні кадри. Весільну серію з їх прогулянки ви можете передивитись в моєму портфоліо.
love story
Як на мене фотосесія love story – це відмінна можливість тест-драйву перед основною весільної фотосесією. Під час цієї зйомки ви звикаєте до фотографа, розумієте, що він хоче, розумієте, як вам всім разом працювати, що б отримати якісний результат у підсумку.

МИ ВСІ НЕ ПРОФЕСІЙНІ МОДЕЛІ І ЧАСТО БОЇМОСЬ КАМЕРИ!

У весільний день, пара може переживати (а переживати ви будете і без того через багато різних речей) за фотосесію і позування, переживати за те, чи зможе фотограф сфотографувати так, як ви хотіли. Також love story дає розуміння фотографу, що вам подобається, а що ні, щоб виправдати ваші очікування.

love story love story love story

Лав сторі, якраз все це може показати, дозволяє познайомитись ближче з фотографом, зрозуміти, яка він людина… Ви почнете довіряти цій людині. Розслабитесь.  Завдяки цьому фотографії на весіллі вийдуть більш емоційними та справжніми, тому що, ви вже знаєте, що очікувати від вашого весільного фотографа, і він знає, що очікувати від вас, як від нареченого і нареченої.

НАВІЩО ЩЕ ВИТРАЧАТИ ГРОШІ НА ДОДАТКОВУ ФОТОСЕСІЮ?

Досить часте питання, яке завжди задають клієнти. Нумо подивімося на це питання з різних сторін. Найчастіше, ми не часто фотографуємось разом і весілля, є майже єдиним приводом для парної  професійної фотосесії.

love story love story love story

А ще – лав сторі це прекрасна можливість отримати живі фотографії в стилі livestyle, коли на вас не тиснуть погляди гостей, коли вас не прискорюють батьки через те, що в них 100 голодних людей вже чекають на вас, бо ви вибилась з весільного таймінгу, коли ви не соромитесь оточення і можете просто побути собою, можете просто розслабитись і прожити один день разом. Та як є. Тут і зараз. Просто віддатись почуттям до коханої людини.

love story
В підсумки ви отримуєте крутезні кадри, які дуже сильно відрізняються від весільних, які ви можете викласти в соціальних мережах, що б показати знайомим, або зробити фотокнигу.

Такі зйомки особливо цінні, тому що вони справжні та не награні, не створені для того, щоб показати, яким може бути крутим весілля, вони передають ваші емоції і збережуть справжні спогади.

love story

ДЕ ЗНАЙТИ ІДЕЇ?

Як на мене, фотозйомки  лав сторі мають бути без будь-якого сценарію. Ваші почуття та кохання один до одного. От і все що має бути в кадрі на цій зйомці. Тут ви можете дозволити собі те, що не можливо зробити в весільній сукні чи костюмі.


Я рекомендую невимушену фотосесію в зручному для вас одязі (тільки не варто вдягатись, як папуги))). Це спокійно можуть бути джинси і кросівки, футболки чи сорочки. В будь-якому випадку ваш фотограф вам підкаже, що краще вдягнути. А зараз при сучасних технологіях, досить просто, як що сумнівається, що вдягнути, просто сфотографувати одяг на телефон і скинути фотографу, що б він вирішив, що буде краще вдягнути.

ДЕ ЗНАЙТИ МІСЦЯ ДЛЯ ФОТОСЕСІЇ?

Можна виїхати за місто в гори, або просто в ліс, де ніхто не буде вам заважати та відволікати. (Більше можете знайти в цій статті.) Просто виділіть пару годин, що б насолодитись вашим коханням. Адже це так важливо в наш час, в сучасному темпі  життя і постійній рутині дім… робота… дім… робота.

love story

ЩО ТРЕБА РОБИТИ?

А нічого! Просто поводьтесь так, ніби в світі нікого крім вас не має. Можна пограти в теніс, побігати, повалятись на траві чи просто дивитись один на одного так ніби вперше…  Це ваш день проведіть його незабутньо і тоді вийдуть гарні кадри.

love story

А ще з фотографій з лав торі, які знімаються перед весіллям, можна зробити слайдшоу.

Таке слайдшоу буде чудовою розвагою для ваших гостей, як що його показати в день весілля. Гості зможуть побачити вас зовсім іншими.

0 comments

Here is no comments for now.

Leave a reply