fbpx

VOLODYMYR GERASYMCHUK

VOLODYMYR GERASYMCHUK

Menu
Вибираємо весільного ведучого: поради та рекомендаці

Вибираємо весільного ведучого: поради та рекомендаці

Back to blog list

Як обрати весільного ведучого?

Хороший весільний ведучий – запорука веселого і комфортного вечора. У нашій статті ми ділимося секретами вибору ідеального ведучого.Починаємо пошуки

Починай пошуки професіонала з перегляду весільних каталогів, журналів і сторінок в соціальних мережах. Це допоможе тобі зрозуміти, які існують формати роботи весільних ведучих і типи свят в цілому. Розробляючи концепцію весілля або обговорюючи її з весільним організатором, вибери один напрямок:

Конферансьє: ведення вечора, який насичений виступами різних колективів і шоу-програмою.

Одиночне ведення: чоловік або жінка, які виконують роль ведучого, пишуть і проговорюють з вашою парою весь сценарій, конкурсні блоки, привітання, музичну програму.

Парне ведення: дует ведучих, який може поєднувати в собі класичне ведення або функцію конферансьє.

Наповнення і смислове навантаження вечора теж може відрізнятися. Що підійде вашому святу більше – легке і невимушена присутність ведучого або вечір в стилі Stand Up? Серйозно поставтеся до питання вибору професіонала, щоб ваші погляди на стиль вечора повністю збігалися! Якщо ви з нареченим вже були на весіллях друзів, і є провідні, які вам сподобалися, сміливо пишіть їм і зустрічайтеся для обговорення деталей.Сарафанне радіо

Навіть якщо ведучого порадили найкращі друзі, переконайся, що він підходить вашій парі за стилем і манерою. У кожної людини своє уявлення не тільки про ведення свята, але і про програму, музичний супровід, дрес-код ведучого, доречність і недоречність жартів, тому спочатку вивчи стиль роботи професіонала на предмет збігу смаків.

Уважно поставтеся і до рекомендацій інших весільних фахівців – дуже часто порада йде від чистого серця, але бути впевненим в чужому смаку на 100% не можна. Як правило, сарафанне радіо дуже допомагає, оскільки хороші відгуки людей, особливо близьких, можуть стати чудовою базою для пошуку саме «вашого» ведучого.

Портфоліо

Відібравши кілька кандидатур, близьких вам з майбутнім чоловіком по духу і стилю, починай переглядати їх портфоліо:

  • Фото і відео
  • Відгуки
  • Контент в соціальних мережах і на сайті

Те, що людина публікує на своїй сторінці, краще характеризує його, ніж будь-які відеозвіти. Не роби вибір, тільки виходячи з наявності і якості відеороликівоскільки:

Ролик може бути змонтований на замовлення, а значить, з нього будуть вирізані помилки ведучого або не отримані моменти.

Основна картинка в таких нарізках – сміх і танці – блоки, які не мають ніякого відношення до безпосередньої роботи ведучого.

Ролик може стати результатом одного добре проведеного весілля, в той час як за кадром залишиться ще 9 неякісних свят.

Кожне весілля – це індивідуальний настрій, жарти і традиції. Тобі може не сподобатися ролик просто тому, що пара з цього весілля має відмінні від ваших смаки.

Тому, переглянувши ролики, обов’язково зверни увагу на фотозвіти, опис весіль та відгуки реальних пар. Якщо тобі хочеться більше ретельних коментарів, деталей, зв’яжися з нареченими, які вже замовляли ведення свята у того чи іншого ведучого.


Стиль ведення

Переглядаючи портфоліо, звертай увагу на стиль ведення свята. Якщо ведучий використовує костюми або перуки, які ви не хочете бачити на своєму святі – швидше за все, це не ваш чоловік.

Не всі стилі ведення підійдуть і гостям. Модний напрям дуетного ведення, Comedy або вечір в стилістиці КВК – це, що піде на «ура» в молодій компанії, але буде не дуже доречно на камерному сімейному святі. Більш офіційний варіант ведення варто вибирати для вечорів, на яких велика кількість дорослих гостей, присутні офіційні гості або колеги, керівники.


Дрес-код

Ідеальний костюм для нареченого, незабутнє плаття нареченої, розкішні подружки та друзі, повністю продуманий декор – всю цю розкіш на фото може зіпсувати всього одна людина – ведучий, одягнений не в стилі весілля. Зверни увагу на формат одягу ведучого: акуратність, гармонію кольору і стилю, доречний фасон.

Обговорити питання дрес-коду – це обов’язковий пункт розмови з ведучим і вимога, яке все частіше висувають пари. Ідеально, щоб ведучий потрапив не тільки в стилістику весілля, але і в колірну гаму. Він не повинен перетягувати на себе увагу надто яскравим і недоречним нарядом.


“Все включено”

Набагато зручніше працювати з ведучим, у якого є весь необхідний комплект для ідеальної роботи. Йдеться про грамотну команду та технічне оснащення:

Досвідчений і перевірений діджей, який добре знає стиль ведучогоВесь комплект апаратури для якісного ведення

Транспорт для приїзду на місце банкету і церемонії

Можливість залучення додаткового обладнання: наприклад, проекторів або світломузики

Працювати комплексно може дозволити собі не кожен професіонал, але це характеризує його рівень. Такий варіант залучення провідного позбавить тебе від необхідності пошуку додаткового обладнання, діджея.

 

 

0 comments

Here is no comments for now.

Leave a reply