Menu

ВЕСІЛЬНИЙ КООРДИНАТОР ЛЬВІВ

Усім привіт! Мене звуть Христина Герасимчук (Байцар)

Я та мій чоловік Володимир Герасимчук працюємо разом у весільній сфері. Він — весільний фотограф, я — весільний координатор, а також допомагаю йому в організації різних зйомок в Україні та за кордоном. Як ви вже зрозуміли, весільна тематика займає вагому частину нашого життя, і нам це дуже подобається! Оскільки, як же прекрасно переживати із закоханими важливі моменти їхнього життя та творити їхню історію.

Для того, щоб досягнути бажаного результату і зробити день весілля найкращим святом у житті нареченої, мені потрібно докласти чимало зусиль: провести “сотню” зустрічей з нею (ну, інколи більше;)), провесіти на телефоні декілька годин, обговорити всі деталі, провести кілька безсонних ночей, випити три літри кави, дістати всіх підрядників, скласти ідеальний таймінг дня та проконтролювати, щоб кожний підрядник його дотримувався! І все для того, щоб кожна наречена в день свого весілля відчувала себе принцесою! Тому моїм головним завданням є, щоб наречена насолодилась цим днем сповна, а мама нареченої мала змогу милуватись своєю “маленькою дівчинкою” у день весілля, а не забивати собі голову зайвими клопотами!

Весільна координація Львів

Я в instagram:

  • Моя краса)
  • Ми на форумі новобудов)
@novobudovy.pro
  • Що мене надихає?
1. Будування планів та їх реалізація.
2. Мандри, мандри і ще раз мандри. (Як же класно відкривати для себе нові країни, повертаючись додому оновленою, із новими ідеями та поглядами).
3. Щирі та цілеспрямовані люди, які не бояться ризикувати.
4. А ще психологія, багато психологія та пізнання себе та людей глибше...(Тому, ну, дуже хочу виграти та піти на жіночий форум @tvoyatransformaciya !!! А що для тебе натхнення?  @tickets_ua @tvoyatransformaciya
  • Трохи нас, пальм та Барселони;)
  • Не знаєте, що подарувати їй 8 березня?
Подаруйте їй подарунковий сертифікат на фотосесію! 
P.S: Повірте, дівчата це люблять;)
Більше фото тут: www.misterg.com.ua
За деталями звертайтесь у пп.
  • Дівчатка, а ви вже обрали собі весільну сукню? До вашої уваги просто неймовірні моделі іспанського бренду La Sposa 2018. Насолоджуйтесь та обирайте саме свій фасон;) https://goo.gl/LJPBoL