Menu

ВЕСІЛЬНИЙ КООРДИНАТОР ЛЬВІВ

Усім привіт! Мене звуть Христина Герасимчук (Байцар)

Я та мій чоловік Володимир Герасимчук працюємо разом у весільній сфері. Він — весільний фотограф, я — весільний координатор, а також допомагаю йому в організації різних зйомок в Україні та за кордоном. Як ви вже зрозуміли, весільна тематика займає вагому частину нашого життя, і нам це дуже подобається! Оскільки, як же прекрасно переживати із закоханими важливі моменти їхнього життя та творити їхню історію.

Для того, щоб досягнути бажаного результату і зробити день весілля найкращим святом у житті нареченої, мені потрібно докласти чимало зусиль: провести “сотню” зустрічей з нею (ну, інколи більше;)), провесіти на телефоні декілька годин, обговорити всі деталі, провести кілька безсонних ночей, випити три літри кави, дістати всіх підрядників, скласти ідеальний таймінг дня та проконтролювати, щоб кожний підрядник його дотримувався! І все для того, щоб кожна наречена в день свого весілля відчувала себе принцесою! Тому моїм головним завданням є, щоб наречена насолодилась цим днем сповна, а мама нареченої мала змогу милуватись своєю “маленькою дівчинкою” у день весілля, а не забивати собі голову зайвими клопотами!

Весільна координація Львів

Я в instagram:

  • Ну, як не любити Тустань? А ви б хотіли зйомку на Тустані?  Фотограф: @vgerasymchuk 
Організація: @kh.herasymchuk 
Сукня: @piaf_look
  • До вашої уваги, 10 цікавих рішень для виготовлення весільних запрошень!;) #весільнийкоординатор #весільнийкоординаторльвів #весільнийкоординаторхристинагерасимчук 
#weddingplanner
#weddingplanerlviv
#specialday
  • Ви знаєте, я обожнюю лаванду, її витончений аромат і взагалі однією із моїх мрій - це мандрівка у Прованс!Обожнюю ніжні фото на лавандових полях... Сподіваюсь, що наступного року, ми з @vgerasymchuk поїдемо туди та організуємо мега круту зйомку! 
А ви б хотіли фото на лавандових полях? І як вам взагалі такі ідеї декору весілля у стилі прованс? Як на мене - це чарівно!❤️ #весільнийкоординатор #весільнийкоординаторльвів #весільнийкоординаторхристинагерасимчук 
#weddingplanner #wedding
#specialday
  • Ідеї для тематичного весілля для любителів подорожувати;)
  • Коли щастя безмеж;) Мрії збуваються)
  • Санторіні - мій кусочок раю;)