fbpx

VOLODYMYR GERASYMCHUK

VOLODYMYR GERASYMCHUK

Menu
Весільні тренди 2018

Весільні тренди 2018

Back to blog list

Тренди сезону 2018 року

2018 рік — це рік нових, сміливий весільних концепцій. У минулому залишаться помпезність та надмірна вишуканість. Трендами стають простота та елегантність, насичене використання природних елементів, відтінки природної зелені та геометричні форми, які будуть активно використовуватися у весільному декорі.

Кольорова гама 2018 року

Цього року трендовим кольором є “greenery”— (освіжаючий салатово-зелений , соковитий відтінок), а також – колір «кучерявої капусти». Цей колір унікальний та самодостатній. Він відмінно підійде в якості головного кольору весілля або ж в поєднанні з іншими відтінками.

Колір “greenery” є ідеальним колірним рішенням для весняних весіль! Він прекрасно буде поєднується з іншими модними кольорами цього року: зеленим, блакитним та синім.

Нові сміливі весільні концепції

У 2018 році в весільному декорі буде використовуватися багато геометрії і асиметрії. Весілля в стилі лофт і камерні весілля наберуть більшу популярність. Весілля в стилі лофт — це авангардна вишуканість з індустріальною аристократичністю. Для такого весілля характерно великий простір з високими стелями, використання живих квітів та зелені, поєднання монохромної, приглушеної колірної гами з темно-зеленими, насичено-бордовими, темно-синіми тонами.

Ще одним нестандартним рішенням в декорі весілля стане використання макраме. Йому властивий богемний, і в той же час оригінальний вид. У цій техніці може бути виготовлений декор або елементи одягу.

                                       

Образ нареченого та нареченої

Образи нареченого та нареченої зазнають змін. Пишні та довгі сукні нареченої заміняться міні-сукнями, в образі переважатиме легкість та природність. Легкі сукні, натуральні, хвилясті тканини, макіяж, близький до натурального, мінімум аксесуарів, які підкреслюють природну красу.

Наречений не обов’язково повинен бути в чорному класичному костюмі, це може бути костюм синього кольору. Краватку можна замінити метеликом. Слід сказати, що наречений не обов’язково повинен бути в костюмі, це може бути розслаблений образ casual.

                                  

 

 

0 comments

Here is no comments for now.

Leave a reply