fbpx
Menu

Герасимчук Христина

Весільний координатор у Львові

Весільна координація Львів

Усім привіт! Мене звуть Христина Герасимчук (Байцар).

Я та мій чоловік Володимир Герасимчук працюємо разом у весільній сфері. Він — весільний фотограф, я — весільний координатор, а також допомагаю йому в організації різних зйомок в Україні та за кордоном. Як ви вже зрозуміли, весільна тематика займає вагому частину нашого життя, і нам це дуже подобається! Оскільки, як же прекрасно переживати із закоханими важливі моменти їхнього життя та творити їхню історію.

Для того, щоб досягнути бажаного результату і зробити день весілля найкращим святом у житті нареченої, мені потрібно докласти чимало зусиль: провести “сотню” зустрічей з нею (ну, інколи більше;)), провесіти на телефоні декілька годин, обговорити всі деталі, провести кілька безсонних ночей, випити три літри кави, дістати всіх підрядників, скласти ідеальний таймінг дня та проконтролювати, щоб кожний підрядник його дотримувався! І все для того, щоб кожна наречена в день свого весілля відчувала себе принцесою! Тому моїм головним завданням є, щоб наречена насолодилась цим днем сповна, а мама нареченої мала змогу милуватись своєю “маленькою дівчинкою” у день весілля, а не забивати собі голову зайвими клопотами!

Я в соціальних мережах:

Номер телефону:

+ 38 093 985 7016 /+ 38 098 234 6946

Відгуки клієнтів:

cross-sign

“ Мене звати Тетяна. Я щаслива дружина, майбутня мама. Виходивши заміж, не хотіла гучного весілля і пишних плать. Планувала розділити радість в джинсах, вишиванці та в камерній компанії. Поговоривши з координатором весіль Христиною Байцар, я змінила своє ставлення до свята. Вона змогла вміло і тактовно мені підказати, як зробити цей день найкращим. Та ще й це все вчасно організувати. Я виходила заміж у вишиваному платті в компанії найближчих друзів та найрідніших. У мене є прекрасні фото у платті, на яких я справжня “королева”. Я задоволена всім, що відбувалось, а найголовніше — мені це не коштувало зіпсованих нервів. Дякую, щиро Христино. Ви робите цей світ прекраснішим, а наші свята — незабутніми! ”
“ Дякуємо, нашому крутому координатору, за наше мега круте весіллячко. Христя зробила наше весілля більш яскравішим, оригінальним і просто крутим, дякуємо ”
“ Дякую за таку прекрасну організацію Христині Герасимчук (це дружина та асистент фотографа в одному обличчі)) ”
“ Прекрасний тандем Христини та Володимира, які зуміли за короткий час організувати чудовий ранок у Львові, неймовірні емоції ще досі переповнюють мене та коханого при перегляді нереально крутих фото. ДЯКУЮ ВАМ! ВИ НАЙКРАЩІ У СВОЇЙ СПРАВІ)))) ”
“ Як же файно було, дякуємо! Куди і коли йти, що робити... все без зайвого стресу:) Дякуємо за посмішки і організацію! ”
“ Bardzo dziękujemy za wspólny wyjazd i zdjęcia w naszych ukochanych górach. Zero stresu, dużo uśmiechów, indywidualne podejście, Krystyna jest miła i rzetelna. Współpraca z Wami to prawdziwa przyjemność 🙂   Thank you very much for the joint trip and photos in our beloved mountains. No stress, very friendly approach, individual treatment, nice and reliable Organizator. It was a real pleasure to work with You 🙂 ”
Тетяна Павлусів
Тетяна Павлусів
Христина Кондратська
Христина Кондратська
Оксана Копитко
Оксана Копитко
Тетяна Гошко
Тетяна Гошко
Olia Kril
Olia Kril
Kisiass Krystyna
Kisiass Krystyna

Я в instagram:

 • Сьогодні міжнародний день донечки! Щодня дякую Богу, що ти у мене є! 
Люблю тебе, моя потіхо! Із кожним днем все більше та глибше! Ти - наша маленька радість! Дякую, що ти у мене є! #gerasymchuk_family
 • Сьогодні хотіла поговорити знову про дати про їх символічність та психологічні метафоричні карти.
Сьогодні 9 січня здавалось би простий день, але ні! 
9 січня має цілу в'язку подій, що об'єднуються між собою.
Отже, 9 січня 2016 р. стало вагоме тим, що я відвідала психологічну гру "Возлюбленая", яка тоді і зараз веде Ольга Шабловська. Вона складається з метафоричних карт, які несуть підказки, ми збирали перлини, коли проходили певний рівень і отримували для себе певні знання, відповідь підсвідомо ми так знали, але боялись самі собі признатись. А найважливіше для цієї гри поставити грі питання у сфері "Початку стосунків", "Розвитку стосунків" чи "Завершення стосунків". Мене тобі турбувала перша сфера... Не знаю чи це співпадіння чи правильна постановка запитання, але 28 січня ми почали зустрічатись з Вовчиком, і наша дружба та симпатія переросла у щось більше. Але не тільки це! Гра мені допомогла відкрити у собі, що я особлива- красива, приваблива, сексуальна! Я ніяк не могла прийняти це в собі! Але найважливіше з прийняттів це - прийняття батьківського роду! Позбутись образи на батька! Знаєте, до поки ти не відпустиш, воно може мучити тебе ціле життя! Пам'ятаю як я тоді ревіла, розповідала, проговорювала все і отримала те, що мені було потрібно! Розуміння того, щоб без прийняття роду, я не зможу бути цілісною! Після цього в мене зникла образа на батька, а відбулось прийняття. Думаю, що прийняття батька та прийняття себе і сприяли тому, що я змогла побудувати чудові стосунки!
Отже, рівно через рік 9 січня 2017 ми пішли обирати обручки з Володею. А 6 січня, ми вирішили, що хочемо бути сім'єю. 12 січня ми подали заяву в РАЦС, рівно 6 міс. після нашого падіння з вершини гори (це ми вже пізніше зрозуміли, не планували символічності).
А сьогодні, рівно 3 роки по тому, 9 січня 2020 р. нашій донечці рівно 9 місяців.
Така от "магія" чисел та психологічних метафоричних карт. Або просто все стається так, як має ставатись присуджено нам на небі у певний час за певних обставин. Що думаєте ви стосовно цього?
#gerasymchuk_family
 • Останні два тижні якось щодня у голові лунає стара добра пісня Кузьми "Місця щаслисих людей"... "А пам'ятаєш?..." Зараз часто, коли Софійка ввечері засинає, я згадую ... Стільки вдалих мандрівок разом, стільки авантюр, приколів, епікфейлів, лайфхаків. Ой, нам точно буде, що розповісти Софійці та внукам! І це ще тільки початок! 
P.S: До речі, до вас питання. Хто вгадає? 1. Скільки ми відвідали країн разом? І хто більше? 2. Яке найулюбленіше наше місто чи країна? 3.І чи подорожували ми вже з Софійкою? #gerasymchuk_family 
@vgerasymchuk
 • "Я хочу тобі сказати: 
Без тебе не можу спати,
Без тебе не можу їсти, 
І літати літаком!.. Як ти десь далеко, пташко, 
То так мені жити важко... Поклич тільки - я приїду! 
Пиши - я чекаю! Цьом!.. Пиши - я чекаю! 
Цьомаю, цьомаю!.." Сьогодні наш вечір полонила ця пісня Дзідзьо та Олі Цибульської, яку лунала на всю кухню з однієї радіостанції .Ми всі танцювали готуючи вечерю, миючи посуд, а ще смілись, багато сміялись, обнімались, цьомкались...Я я божевіно носилась з Софійкою по кухні, підскакувала, кружляла її у танці, а вона голосно преголосно реготала! А ще ми всі багато раділи і цьомкались! Що ще може бути краще за такий простий рутинний сімейний вечір на кухні?;) P.S: посуд перемили, їсти зварили, одяг переться;) @vgerasymchuk
 • Всіх з 2020 роком! Нехай цей рік буде плідним для вас у усіх сферах! Нехай сімейний затишок, любов, здоров'я та достаток ніколи не покидає ваш дім! P.S: А нам нехай цей 2020 рік принесе ще більше радості, потіхи від нашого сонечка, любові, великого достатку, нових відкриттів, мандрівок, а найголовніше свій - власний дім!
 • Друге завдання від #am_i_write про синоніми. Три слова-синоніми, яким потрібно підібрати слова-асоціації. 
1. Комфотний * як приємний морський вітерець;
* як відчуття свободи;
* як мандри з потрібною людиною;
* як затишні та теплі обійми коханого;
* як зручне двохспальне ліжко в одномісному номері;
* як душевна розмова з близькою людиною;
* як теплий одяг у непогоду. 2. Популярний : * як фільм "Сам у дома" під час новорічних свят;
* як глінтвейн на новорічній ярмарці.
*як ялинка, у кожній хаті)
* як пісні Jerry Heil та Олега Винника. 3. Якісний: * як політ боїнгом у бізнес класі!
* як відпочинок з коханим у наймольовничішій точці світу.
* як кохання, що дає свої плоди. А які асоціації до цих слів виникли у вас?