Menu

Герасимчук Христина

Весільний координатор у Львові

Весільна координація Львів

Усім привіт! Мене звуть Христина Герасимчук (Байцар).

Я та мій чоловік Володимир Герасимчук працюємо разом у весільній сфері. Він — весільний фотограф, я — весільний координатор, а також допомагаю йому в організації різних зйомок в Україні та за кордоном. Як ви вже зрозуміли, весільна тематика займає вагому частину нашого життя, і нам це дуже подобається! Оскільки, як же прекрасно переживати із закоханими важливі моменти їхнього життя та творити їхню історію.

Для того, щоб досягнути бажаного результату і зробити день весілля найкращим святом у житті нареченої, мені потрібно докласти чимало зусиль: провести “сотню” зустрічей з нею (ну, інколи більше;)), провесіти на телефоні декілька годин, обговорити всі деталі, провести кілька безсонних ночей, випити три літри кави, дістати всіх підрядників, скласти ідеальний таймінг дня та проконтролювати, щоб кожний підрядник його дотримувався! І все для того, щоб кожна наречена в день свого весілля відчувала себе принцесою! Тому моїм головним завданням є, щоб наречена насолодилась цим днем сповна, а мама нареченої мала змогу милуватись своєю “маленькою дівчинкою” у день весілля, а не забивати собі голову зайвими клопотами!

Я в соціальних мережах:

Номер телефону:

+ 38 093 985 7016 /+ 38 098 234 6946

Відгуки клієнтів:

cross-sign

“ Мене звати Тетяна. Я щаслива дружина, майбутня мама. Виходивши заміж, не хотіла гучного весілля і пишних плать. Планувала розділити радість в джинсах, вишиванці та в камерній компанії. Поговоривши з координатором весіль Христиною Байцар, я змінила своє ставлення до свята. Вона змогла вміло і тактовно мені підказати, як зробити цей день найкращим. Та ще й це все вчасно організувати. Я виходила заміж у вишиваному платті в компанії найближчих друзів та найрідніших. У мене є прекрасні фото у платті, на яких я справжня “королева”. Я задоволена всім, що відбувалось, а найголовніше — мені це не коштувало зіпсованих нервів. Дякую, щиро Христино. Ви робите цей світ прекраснішим, а наші свята — незабутніми! ”
“ Дякуємо, нашому крутому координатору, за наше мега круте весіллячко. Христя зробила наше весілля більш яскравішим, оригінальним і просто крутим, дякуємо ”
“ Дякую за таку прекрасну організацію Христині Герасимчук (це дружина та асистент фотографа в одному обличчі)) ”
“ Прекрасний тандем Христини та Володимира, які зуміли за короткий час організувати чудовий ранок у Львові, неймовірні емоції ще досі переповнюють мене та коханого при перегляді нереально крутих фото. ДЯКУЮ ВАМ! ВИ НАЙКРАЩІ У СВОЇЙ СПРАВІ)))) ”
“ Як же файно було, дякуємо! Куди і коли йти, що робити... все без зайвого стресу:) Дякуємо за посмішки і організацію! ”
“ Bardzo dziękujemy za wspólny wyjazd i zdjęcia w naszych ukochanych górach. Zero stresu, dużo uśmiechów, indywidualne podejście, Krystyna jest miła i rzetelna. Współpraca z Wami to prawdziwa przyjemność 🙂   Thank you very much for the joint trip and photos in our beloved mountains. No stress, very friendly approach, individual treatment, nice and reliable Organizator. It was a real pleasure to work with You 🙂 ”
Тетяна Павлусів
Тетяна Павлусів
Христина Кондратська
Христина Кондратська
Оксана Копитко
Оксана Копитко
Тетяна Гошко
Тетяна Гошко
Olia Kril
Olia Kril
Kisiass Krystyna
Kisiass Krystyna

Я в instagram:

 • Ви знаєте, я дуже щаслива, що я є мамою донечки! А ще декілька років тому, я була переконана, що я буду мамою хлопчика, і виховаю його як найкраще (навчу його любити і цінувати жінку, бути справжнім чоловіком та захисником) і зовсім не уявляла себе мамою донечки. Коли лише уявляла це, мене огортала величезна паніка. І не знаю чому! І от коли я завагітніла, я була внутрішньо переконана, що це буде дівчинка. І так ніби тепло стало всередині і водночас так страшно! Коли я поділилась із чоловіком, що боюсь стати мамою дівчинки, бо не знаю як її виховати і щоб вона отримала все, що їй потрібно, Вовчик розсміявся і сказав: "Тю, ти будеш найкращою мамою! Ти все знаєш, ти ж сама дівчинка!" І я це прийняла і заспокоїлась.
Через деякий час, коли ми вчили іспанську та розмовляли, моя учениця @ola_olivija по сумісництву психолог з багаторічним стажем сказала: "Ти така строга та відповідальна! Як правило у таких мам народжуються дівчатка, а в більш м'яких, народжуються хлопці. У тебе скоріше за все, буде дівчинка, повір моєму багаторічному досвіду в психології та терапії". Я трохи не те, щоб запанікувала, але поділилась із нею своїм страхом бути мамою дівчинки, страхом, що буду для неї занадто вимогливою та суровою. Вона розсміялась і сказала: "Тю, з тебе вийде чудова мама, а вона, твоя донечка, допоможе віднайти та вилікувати твою внутрішню дівчинку, що живе в тобі". І я це прийняла)
Знаєте, зараз нашій малюсьці скоро буде 5 місяців і я непереборно щаслива, що вона у мене є! Така маленька, ніжна, витончена дівчинка! Ну, як її можна не любити! Це - неможливо! Вона в нас дівчинка-дівчинка з голови до п'ят! А як вона вміє доносити свою невдоволеність та дути губки, як справжня жінка, і це майже із самого народження. Боже, як ми ржемо і уміляємось із цієї гримаси) А як вміє підмогрувати і заворожуючи дивитись на тебе, бідні будуть хлопці;) Коли ми гуляємо, то практично завжди бачимо посмішки людей та вигуки яка вона в нас красуня та мімішка)
(Продовження у коментарях)
 • Поки малюська та наш татко гуляють в парку і дають мамі повалятись в ліжку та попити кави, поділюсь з вами однією картинкою з Санторіні! Всім чудового, сонячного та лінивого ранку у цей святковий день Спаса! А ще побільше гармонії та білого у вашому житті! Всім доброго ранку та запашної кави!;)
 • Приводів для щастя в житті безліч, тільки найчастіше ми не помічаємо їх, пробігаючи повз за чимось глобальним, а щастя складається з дрібниць. P.S.: Всім приємного недільного вечора! Не забудьте обняти своїх рідних та сказати як сильно ви їх любите!;) Фото: @vgerasymchuk 
#gerasymchuk_family
 • Друзі, хотіла поділися з вами нарешті нашою фотокнигою)
Багато хто питався: "А коли вже будуть фотки?", " А покажи фотки з весілля", "А де можна їх побачити?"
Так от, для тих хто ще не бачив і для тих, хто вже бачив, похвастаюсь перед вами нашою весільною фотокнигою! Нарешті, дочекалась)
Таку про яку я мріяла з дерев'яною обкладинкою, із саме тими фото, які мені подобаються. Ви знаєте, важко догодити жінці, а ще важче жінці фотографа! А я неабияка вимоглива до інших фотографів, а до свого чоловіка ще більше!
Тож, до вашої уваги наша весільна фотокнига та відео про неї, зроблене моїм коханим чоловіком @vgerasymchuk
 • Сьогодні нашій маленькій жучці 4 місяці! Аж не віриться!
Ніби не так багато часу пройшло від її народження, а все стираються з пам'яті. Часом зависаю на гугл диску, переглядаю фото з родів та періоду в роддомі, а ще після виписки. Вона була така смішнюча, малюсінька, перелякана така як ми, коли вперше її побачили. А зараз вже така діваха, такий вже бицик та дзига! От сьогодні, знову не спала пів ночі прокидалась, хотіла їсти, то певно надолужує все, що не з'їла на днях, бо болів животик та відмовлялась від їжі. Так от, протягом всієї ночі, я перелягала в ліжку то ліворуч, то праворуч від неї щоб нагодувати її, так і засинали разом. А під ранок, Вовка встав, пішов працювати, мала мене забила в прямому розумінні до стінки, а сама як джига прокрутилась в поперек ліжка, при тому що ліжко в нас не маленьке, спимо всі троє. Ось така у нас вона, Принцеса Софія. Маленька круть-верть з вагою 6.250 г та 65,5 см довжини. P.S: Знаєте, от жалію я дуже, що ми ще не зробили її альбом з родів, фоток з фотосесій та не роздрукували багато фоток, рук просто не вистачає, ніби сидиш в декреті, але часу утопічнр мало!!! Але тішить, що роздрукувати холст з її фотографією з фотосесії по newborn, бо вона така там кльова!!! Ми називаємо тому її Принцеса Софія))) Але то все поправимо, думаю Вовка все зробить, як і наш весільний альбом (потім похвастаюсь він такий кльовий, я про альбом і про Вовку теж;)
Знаєте, але я не про це, фото можна надрукувати, альбоми зробити, шкода, що не можна якось законсервувати запах дитинства, запах, яким пахла наша мала напочатках! Це був запах любові та маминого молока! Коли я її обнімала вона нагадувала мені спогад з мого дитинства, вона пахла мені моєю мамою, молоком та дитинством! Шкода, що вона вже не пахне ним так сильно, майже не пахне!( @vgerasymchuk 
#gerasymchuk_family
 • Сьогодні тиждень грудного вигодовування, тому хочу сказати #дякуюГВ
Напевне, це одна з найпрекрасніших можливостей, яку дала жінці природа- це грудне вигодовування! 
Отже, #дякуюГВ:
1. За неймовірну любов та ще більшу ніжність до своєї дитини, коли годую її грудьми та неймовірний зв'язок між нами.
2. За здоров'я та імунітет, який отримує моє маля.
3. За гарну прибавку у вазі.
4. За можливість бути "лінивою мамою" і не паритись за бутилочки, суміші, температуру, стерилізацію, соски і т.д., бо нам це не потрібно!
5. За спокійні та доспані ночі, бо не потрібно вставати вночі до ліжечка, оскільки, ми спимо разом, швиденько годуємось і в обіймах засинаємо обоє.
6. За спокій! Бо при будь-якій незрозумілій ситуації чи істериці допомагають груди.
7. За те, що моя дитина сита будь-де і будь-коли, бо мама і молоко завжди з нею, і навіть, тоді, коли мені потрібно кудись відлучитись, мамине молочко моя малеча має завжди!
8. За змогу мати великі гарні груди, які не мала до того.
9. За можливість скинути всі зайві кг на 5 день після пологів, і навіть стати ще більш стрункішою ніж до вагітності.
10. За можливість реалізувати себе як жінка та вигодувати свою дитину самій! 
#gerasymchuk_family