fbpx
Menu

Вартість фотосесії love story:

Вартість пакетів для фотосесій love story:

MINI

​- Попередня консультація.
– Фотозйомка до 1 години.
– Авторська обробка і детальна ретуш всіх фотографій (50+)
– всі фото через файлообмінник.

Вартість: 1200 грн

Фотосесія на санторіні

STANDART

– Попередня консультацiя
– Фотозйомка до 2 годин
– Авторська обробка і детальна ретуш всiх фотографiй (100+)
– Брендована usb flash карта.
– 20 кращих роздрукованих фото 15*21

Вартість: 2400 грн

PREMIUM

– Попередня консультація
– Фотозйомка до 3 годин
– Авторська обробка і детальна ретуш всіх фотографій (150+
– Брендована usb flash карта
20 Кращих роздрукованих фото 15*21
– Дерев’яна фотокнига 20*20 на 15 розворотів.

Вартість: 5000 грн

Додаткові послуги:

Слайд-шоу, побудоване на основі кращих весільних або Love Story фотографій – від 1000 грн.

Фотосесії за кордоном – від 100 євро.
Ми з дружиною дуже любимо подорожувати (Список майбутніх запланованих поїздок). Маю досвід фотографування в Польщі, Будапешті, Чехії, Греції, Бельгії. Доступний для зйомки по всій Європі. З радістю збережу ваші найкращі спогади на фотографіях в інших країнах.

Фотокнига – від 50 доларів.

Часті запитання:

• Як швидко будуть готові фотографії?

Всі матеріали знаходяться в обробці близько одного місяця, в залежності від зайнятості.

• Чи знімаєте ви в інших містах України?

Так, знімаю. Я постійно проводжу зйомку в різних містах України, а також за кордоном. Напишіть мені і можливо скоро я буду в вашому місті.

• Як забронювати зйомку?

Зв’яжіться зі мною зручним для вас способом, і ми обговоримо з вами всі цікаві моменти та деталі зйомки. Дата вважається заброньованої після внесення передоплати на картку Приватбанку або при особистій зустрічі. Решта суми оплачується в день зйомки.

• В якому вигляді ви віддаєте готовий матеріал?

Весь готовий матеріал з весілля записується на флеш-накопичувачі у брендовому стилі + друковані фотографії або фотокнига згідно з пакетом. Також можлива відправка матеріалів на файлообмінник в будь-яку точку світу.

• Чи робите ви фотокниги?

Так, вартість фотокниги від 50 доларів.

Залишились питання? Напишіть нам!

Щоб замовити сертифікат достатньо просто подзвонити або написати:

Viber: +38(095)-007-15-12
тел.:   +38(097)-707-68-42

Я в instagram

  • Так виглядав кожен, хто несильно зрадів продовженню карантину... •
#дитячийфотографльвів #сімейнафотосесія #лайфстайлфотограф
  • Як не задушити один одного під час карантину?!
•
Якщо думаєте, що в мене є відповідь, то, на жаль, не має!)) Самому цікаво, може у вас є ідеї?
•
#lovestoryphoto #lovestorylviv #історіякохання #фотографльвів #фотографнавесілля
  • Так, карантин подовжили ще на місяць! А до літа якось готуватись треба?!😱 Бо більшість ще після новорічних свят себе в форму не привели, а тут ще й карантин!
•
 Тому рекомендую робити, як Софійка🐇: брати в руки щось важке та робити вправи. Софійка он морквою біцепси качає: робить 3️⃣ підходи по 10🥕 на кожну руку! Так що побачите: за місяць кіло моркви однією рукою зможе підняти!☝️
•
#gerasymchuk_family #сімейнийфотографльвів #дитячафотосесія #дитячийфотограф #фотографльвів #сімейнийфотограф #сімейнийфотографльвів
  • ТОП-10 ФАКТІВ ПРО ВЕСІЛЬНИЙ РАНОК!
⠀
1. Він обов'язково має бути! Я постійно на зустрічах розповідаю, чому варто його робити. Чому? Все - просто! Це - старт «вашого найкращого дня». І від того, як ви його почнете, залежить настрій на весь цей день.
⠀
2. Він повинен вас налаштувати на правильну атмосферу, так би мовити зарядити!
⠀
3. Ранок має бути таким, яким хочете ви, а не як треба!
⠀
4. «Не соромтесь». Багато пар живуть до весілля разом, у них є своє гніздечко — і в ньому можна зняти ваш ранок. Це допоможе розповісти ще більше про вас, про вашу пару! Але багато хто віддасть перевагу не робити ранок зовсім, ніж зробити його у себе вдома.
⠀
5. Не обов'язково робити "по шаблону" або як було у дочки маминої подруги! Ви терпіти не можете шовкові халатики та обожнюєте піжаму? Одягніть! Ви не хочете збиратися в готелі, тому що там збиралися всі ваші знайомі? Знайдіть круті дизайнерські апартаменти! Хочете випити? Ну, так випийте трошки для настрою. Робіть все, що вам хочеться!
⠀
6. Не обов'язково збиратися в батьківському домі, запросіть їх до себе на свій ранок, і так само проведіть час разом!
⠀
7. Виспіться! Не поспішайте вставати о 5 ранку, щоб потрапити в церкву на 11:00. Почніть все, не раніше 12:00!
⠀
8. Оточіть себе позитивними людьми. Іноді, деякі родичі чи друзі збивають вас з пантелику, оточіть себе кльовими для вас людьми, які зарядять вас на цілий день!
⠀
9. Розгляньте варіант спільних зборів, можна повалятися і посміятися разом вранці, а потім розійтися по кімнатах, і вже у весільних образах зробити “першу зустріч наречених”.
⠀
10. Отримуйте задоволення так, щоб через 10 років захотілось повторити на десяту річницю)))
⠀
#фотографльвів #весілляльвів #весілляульвові #весіллякиїв #весільнафотосесія #весільнафотосесіяльвів #фотографкиїв #фотографкиев #свадебныйфотографкиев #добріпоради
  • Сьогодні трохи про кохання.
•
#weddinglviv #весілляульвові #весільнийфотограф #loveinlviv #фотографтернопіль #фотографкиев
  • Як зроблений цей кадр?
•
На справді все просто. Це мультиекспозиція. Страшне слово, тому зараз усе поясню. Мультиекспозиція — спеціальний прийом у фотографії, який полягає в тому, що один і той самий кадр експонується («фотографується») декілька разів. Взялось це ще з часів плівкової фотографії. Тобто після того як був зроблений перший кадр, плівку не прокручували, а робили ще один кадр. В результаті одне зображення накладалось на інше. •
Тут накладено три зображення. На першому кадрі була сфотографована пара. Вони освітлені спалахом. Наступні 2 кадри я просто знімав лампи на парковці. Для більш цікавого ефекту один кадр я навмисно зробив не в фокусі. Ось і весь секрет.
  • Давно щось не показував картинок з весільних зйомок. Тому ловіть картинку зі справжньої зими. Ця зйомка була крута. Знімати при мінус 15 ще те задоволення. Але важче витримати холодний вітер. Тому на цій локації ми знімались до 15 хвилин. Погода увесь день мінялась. То було сонце, то падав сильний сніг, то вітер здував))) Але все вийшло!))
•
#весілля #весілляльвів #весільнийфотографкиїв #фотографтернопіль #вемільнийфотографльвів #фотографнавесілля #фотографнавесілляльвів #фотографульвові
  • Сьогодні порушили карантин!!! Вийшли на вулицю подихати на 1 годину. Стояли якомога далі від людей і дивились, як інші карантин порушують))) І як виявилось, таких багато. Або точніше сказати всі. Людей багато на вулиці як і раніше. По відчуттях нічого не змінилось. Людей було багато на вулиці, як до карантину. Купа дітей, які самі гуляли без батьків або взагалі ходили великими зграями. Іншими слова за тиждень, два буде те саме, що в Італії. Сумно.