fbpx

VOLODYMYR GERASYMCHUK

VOLODYMYR GERASYMCHUK

Menu
Стрічки в оформленні весілля

Стрічки в оформленні весілля

Back to blog list

Оформлення весілля стрічками

Стрічки — це дуже бюджетний та доступний спосіб оформити весілля. Навіть, не звертаючись до декораторам, ви можете легко та самостійно прикрасити своє свято, при цьому значно заощадити.

Втім, не варто думати, що стрічки — рішення тільки для бюджетних весіль. Вони будуть виглядати доречно, навіть, на найрозкішному святі.

А головне — стрічки стануть прекрасною альтернативою квітковим композиціям, які вже стали досить банальними. Тому, якщо ви шукаєте оригінальні рішення для свого весілля, то оформлення стрічками обов’язково візьміть собі на замітку.

А тепер давайте детально розглянемо, як і що можна прикрасити стрічками на весіллі!

Місце церемонії. Стрічки дозволяють практично в будь-якому місці швидко створити прекрасний фон для вашої церемонії. Більш докладно про це ви можете дізнатися з нашої статті “Весільна арка зі стрічок”.

Також,  стрічки прекрасно виглядатимуть на стільцях для гостей.

Місце банкету / фуршету. Стрічками можна прикрасити будь-який зал або територію (якщо ваше свято проходить на свіжому повітрі). Вони створюють потрібну атмосферу свята і з їх допомогою можна легко підкреслити колірну гамму вашого весілля.

Інформаційні та інтерактивні зони. Стрічки відмінно прикрасять зону з посадковими картками для гостей, зону побажань, зону з таймінгом або планом весільного дня.

Фотозона. Немає бажання або можливості зробити фотозону з декором? Кілька десяток стрічок стануть відмінним фоном для святкових фото гостей і молодят з гостями.

До речі, стрічками можна приховати якусь ділянку території або приміщення, яке зовсім не вписується в загальну концепцію оформлення або просто не призначене для сторонніх очей.

Candy-bar. Якщо ви плануєте влаштувати на своєму весіллі candy-bar, то стрічки стануть справжньою знахідкою для його оформлення. Ви можете розмістити столи з солодощами в будь-якому місці, не переживаючи, що буде за ним – стрічки закриють все зайве.

Сподіваємося, що наша стаття надихнула вас і подарувала свіжі ідеї!

0 comments

Here is no comments for now.

Leave a reply