fbpx

VOLODYMYR GERASYMCHUK

VOLODYMYR GERASYMCHUK

Menu
Страхи та стереотипи щодо фотосесії новонароджених

Страхи та стереотипи щодо фотосесії новонароджених

Back to blog list

Не можна показувати новонародженого

Це невикорінене переконання, але все вирішувати тільки Вам. Пам’ятайте, що вашого малюка в пологовому будинку вже бачило мінімум 10 осіб (включаючи лікаря і санітарів). Фотограф приходить з найкращими побажаннями, зробити вам добро і створити спогади на все життя.

Всі побачать в інтернеті

А як би Ви дізналися про такого роду фотозйомку? Існує багато нюансів на цей рахунок, і це потрібно проговорювати з фотографом. Можна домовитися про «закриту зйомку» – всі фотографії робляться виключно для вас і фото не публікуються. Або домовитися про «відкриту зйомку», але публікувати фотографії можна буде пізніше, наприклад, після хрестин. І це нормальна практика, компроміси ніхто не відміняв.

Дитині некомфортно і його мучать

Зйомка проходить в найоптимальніших та найкомфортніших умовах для крихти і для всіх учасників. Якщо добре немовляті-добре всім. Всі предмети, які будуть використовуватися під час фотосесії попередню обробляються дезінфікуючими засобами. Пози підбираються максимально комфортні: зручні і улюблені.

Під час зйомки мамі не дають бути присутньою

Мама – це ідеальний помічник, вона знає коли малюкові добре і що йому необхідно. Любов, обійми і дотики, видаються на першу вимогу. Перебіг фотосесії проходить на умовах крихітки. Довіра – запорука відмінно проведеної зйомки і фотографії вийдуть найпрекрасніші.

У мене теж є камера

Чудово, що Ви можете особисто знімати як дорослішає ваша крихітка і я впевнений, що знімки виходять чудовими. Але поняття «професійна фотосесія новонародженого» – це як смачне тістечко. Я добре вмію готувати бісквіт, але за фірмовий чізкейк з пекарні готовий багато віддати. Подумайте добре, чого хочете.

Професійна фотосесія новонародженого – це дуже дорого

Я б сказав інакше: «Це- безцінно!». Тільки уявіть, як з кожним днем, роком ці фото будуть ставати дорожчими для Вас. А чи варто згадувати, як будуть реагувати дідусі і бабусі. А ваша крихітка, коли виросте, обдарує Вас незабутнім поглядом і посмішкою, розглядаючи самого себе.

Страхи та стереотипи щодо фотосесії новонароджених

0 comments

Here is no comments for now.

Leave a reply