fbpx

VOLODYMYR GERASYMCHUK

VOLODYMYR GERASYMCHUK

Menu
Сім важливих моментів для успішної фотосесії вагітності в студії

Сім важливих моментів для успішної фотосесії вагітності в студії

Back to blog list

Природність.

Нігті, макіяж, зачіска бажані максимально натуральних тонів.

Уявіть, що на фотографії рука, ніжно обіймає животик має чорні нігті або нігті трьох різних кольорів  всі ці деталі привертають увагу на себе, а не на важливе.

Що стосується зачіски для фотосесії вагітності, то м’які локони, які можна злегка підібрати протягом фотозйомки – це безпрограшний варіант. Вечірня зачіска вам точно не знадобитися для цих фотографій.

Нехай макіяж злегка підкреслить ваші очі, губи та щоки. Ніяких стрічкових вій! Через них не проходить світло і виходить тінь під очима.

Однак, професійний макіяж дуже бажаний! В ідеалі це має бути макіяж в стилі nude

Будьте різною.

Продумайте кілька образів для фотосесії, які за настроєм не будуть повторювати один одного. Наприклад, один ніжний і чуттєвий в пастельних тонах, а інший веселий, радісний в яскравих фарбах. Одяг підбирайте під настрій образу, тоді й результат не буде одноманітним.

Було б добре взяти на фотосесію букетик живих квітів в тон одного з нарядів.

Не соромтеся одягнути красиву білизну.

Дуже красиво виглядає животик в оточенні мережив. Навіть якщо вам здається, що форми зараз не ті, одягніть красивий пеньюар або комплект білизни. Фотограф знайде правильний ракурс, який підкреслить красу nf округлість животика, а пікантні деталі в кадр не потраплять!

Ажурне плаття «в підлогу».

Спеціально таке шикарне плаття для однієї зйомки ви шити навряд будите, а в оренду таку сукню взяти коштує зовсім не дорого!

Напівпрозорі довгі сукні дуже йдуть майбутнім мамам і фотографи вагітності цим успішно користуються для створення красивих фотографій!

Для фотосесії приготуйте комплект тілесної білизни без малюнка та об’ємних ажурів. Для прозорого одягу це просто необхідно.

Беріть на фотосесію чоловіка!

Фотосесія вагітності не тільки розвага, але і єдина можливість дати малюкові побачити, якими ви були в період його очікування.

Результат фотосесії ваш малюк побачить після народження. Як же він інакше дізнається якою була мама з животиком і яким ніжним був тато в цей час?

Тому, попросіть чоловіка хоча б на 30 хвилин відкласти поточні справи та побути з вами!

Кращий час для фотосесії вагітності.

Термін 7-8 місяців — найкомфортніший час.

Висипайтеся і дотримуйтесь питного режиму!

Головне, на що звернути увагу, вибираючи фотографа вагітності.

Дивіться серії фотографій зйомок, а не окремі кадри. Так ви зрозумієте що може фотограф зробити протягом фотосесії, побачите його вміння зловити ракурси, передати настрій. Тільки так ви дізнаєтеся підходить вам цей майстер чи ні.

0 comments

Here is no comments for now.

Leave a reply