fbpx

VOLODYMYR GERASYMCHUK

VOLODYMYR GERASYMCHUK

Menu
Що обов’язково повинен знати про вас весільний фотограф?

Що обов’язково повинен знати про вас весільний фотограф?

Back to blog list

Що потрібно знати весільному фотографу про вас?

Щоб весільна фотосесія пройшла відмінно, на зустрічі з фотографом слід обговорити не тільки його портфоліо та умови роботи, але і наступні 5 питань.

 1. Список фото, які ви хочете бачити у весільному альбомі

Обговори заздалегідь зі своїм фотографом фото, які вам з коханим хотілося б обов’язково бачити у весільному альбомі. Це може бути кадр букета в момент його створення, особливе місце, де ти хочеш сфотографуватися з нареченим, обов’язкові фото із батьками або з кимось із гостей, якісь цікаві кадри з церемонії. Повір, твої побажання можуть бути не завжди очевидні, а фотограф не вміє читати думки!

 1. Сімейні стосунки

Найменше парам хочеться обговорювати свою сім’ю зі сторонньою людиною, але ця розмова необхідна, щоб уникнути напружених моментів під час групових фото. Можливо, дві твої подруги не надто симпатизують одина одній або тітка нареченого недолюблює його друга.

Розкажи про це фотографу заздалегідь, щоб він знав, кого не варто ставити разом на фото. Адже, ти ж хочеш, щоб в цей день всі гості відчували себе комфортно і на їхніх обличчях були тільки посмішки?

 1. Дрес-код весілля

Ти хочеш, щоб твій фотограф був присутній на весіллі у фоновому режимі і не привертав до себе підвищену увагу? Розкажи йому побажання по дрес-коду. Це допоможе професіоналу заздалегідь продумати свій гардероб, щоб не виділятися серед інших, а також відчувати себе комфортно серед гостей, одягнених в певному стилі.

 1. Час, щоб поїсти

Питання їжі включає в себе два аспекти. По-перше, природно, що під час банкету фотограф постарається запам’ятати всіх гостей, але не кожна людина хоче, щоб її фотографували під час їжі. Тому обговори цей момент з фотографом заздалегідь.

По-друге, слід вирішити питання, чи буде приготовлене місце за столом для самого фотографа. Якщо так, то зазвичай він сідає за стіл одним з останніх, тому незайвим буде передбачити для нього перекус на час роботи. Якщо є можливість, краще відведи для фотографа (і інших професіоналів, які будуть присутні на весіллі повний день) окремий стіл або зону, де він зможе спокійно поїсти і відпочити в тиші, щоб потім з новими силами поринути в роботу!

 1. Заплановані сюрпризи

Якщо у тебе в день весілля запланований спеціальний сюрприз для нареченого, попередь про це фотографа. Важливо запам’ятати непідробні емоції в цей момент, а значить, камера повинна бути напоготові. Можливо, доведеться навіть використовувати спеціальний штатив і освітлення, і майстру потрібно буде все це підготувати заздалегідь.


Залишились питання? Напишіть нам!

  Щоб забронювати свою дату на весілля достатньо просто подзвонити або написати:

  Viber: +38(095)-007-15-12
  тел.:   +38(097)-707-68-42

  0 comments

  Here is no comments for now.

  Leave a reply