fbpx

VOLODYMYR GERASYMCHUK

VOLODYMYR GERASYMCHUK

Menu

Про Newborn зйомку

Back to blog list

Як і коли бронювати зйомку новонародженого ?!

Дуже просто! Ви телефонуєте мені ще під час вагітності і говорите Вашу попередню дату пологів. До цієї дати я додаю ще +5 днів. Це і буде наша попередня дата зйомки. Коли Ви народите, в цей день або на наступний, ви зв’язуєтеся зі мною і повідомляєте про дату народження малюка. І вже відштовхуючись від цієї дати, від того як пройшли пологи, від Вашого самопочуття і від мого графіка, ми призначаємо вже точну дату зйомки.

newborn фотосесія у Львові

В якому віці краще проводити фотосесію новонародженого?

Ідеальний вік для фотосесії це 5-14 день життя малюка. У цьому віці новонароджені ще дуже міцно та багато сплять. Їх мало, що турбує. Вони дуже гнучкі і легко укладаються в внутрішньоутробні пози, що на фотографіях виглядає дуже зворушливо. Якщо робити фотосесію новонародженого пізніше, то ми можемо зіткнутися з коліками, висипом і дуже чутливим сном. А це значно ускладнює процес фотосесії і досягнення бажаного результату

newborn фотосесія львів

Де проходить фотосесія новонародженого?

Я проводжу фотосесії як у малюка вдома так і в студії. Для домашньої зйомки все необхідне я привожу з собою і Вам ні про що не варто турбуватися! Цей варіант хороший тим, що вам нікуди не потрібно їхати, а вдома як відомо, навіть стіни допомагають! Знімати вдома  добре, якщо у Вас достатньо природного світла і місця для процесу проведення фотосесії. Якщо з необхідними умовами є великі складності, то краще вибрати студію. Студія спеціально створена для зйомки новонароджених. Там ніколи не бракує світла і він передбачуваний. А для красивої картинки світло грає величезну роль. У студії досить місця, і весь необхідний реквізит завжди у мене під рукою. Кожен день в приміщенні робиться вологе прибирання і обробляється кварцовою лампою.

фотосесія новонародженого у Львові

Як довго триває така зйомка? Скільки часу йде на зйомку новонародженого?!

На зйомку зазвичай потрібно 3-5 годин. Але її тривалість безпосередньо залежить від самопочуття новонародженого. Як правило цього часу достатньо, щоб погодувати малюка, переодягнути і вкласти спати.

фотосесія новонародженого

0 comments

Here is no comments for now.

Leave a reply