fbpx

VOLODYMYR GERASYMCHUK

VOLODYMYR GERASYMCHUK

Menu

Зимова весільна фотосесія. Влада та Діма

Back to portfolio

Зимова весільна фотосесія.

Життя досить часто буває таким буденним та передбачуваним, що свій весільний день кожна пара намагається зробити особливим – фантастичним, ніжним, чарівним. Іншими словами, влаштувати собі справжню казку. Здійснити це допоможе тільки природа.  Зимова весільна фотосесія – це справжня казка.

Весільна фотосесія в засніженому лісі – найкраще рішення для того що б створити романтичний образ наречених.  Ялинкові гілки припорошені білим снігом, так що опускаються від важкості під своєю вагою.  Чисте ясне небо над головою і вже створюється відчуття, що довкола закоханої пари більше нікого не існує. Ніби вони самі і більше не має нікого. Вони щасливі на стільки, що випромінюють радість, яку видно в їх очах.  І це створює відчуття невинності в кадрі.

Сильний снігопад, на який ми не очікували, створив дуже натхненну атмосферу. І хоч знімати в таких умовах дуже важко(автоматика просто фокусується на великих грудках снігу і не бачить молодят, а вручну важко побачити чи правильно ти сфокусувався). А ще завдяки пухнастим грудкам снігу, які літали в повітрі і спадали прямо на легку, весільну, червону сукню нашої нареченої, створювалась чарівна казкова історія. Вони здували то й сніг один з одного…. Це було особливо ніжно.

До цієї зимової весільної фотосесії ми також взяли справжнього мисливського ловчого хорта білого кольору. О яка ж це неймовірна вишукана порада собак. Їх швидкість і грація може здивувати. Собака гарно вписалась в стиль зйомки і додавали динаміки і вишуканості. Флористика здебільшого складалась з червоних троянд. І це й контраст червоних квітів на снігу просто щось неймовірне. Нестандартна червона та зелений піджак нареченого також додавали гармонії і контрасту.
Ця зимова весільна фотосесія проходила за містом в дерев’яному готелі.

Я сподіваюсь вам також сподобалась ця зимова казка. Думаю я надихнув когось на проведення такої ж особливої весільної фотосесії взимку.

Залишились питання? Напишіть нам!

    Щоб забронювати свою дату на весілля достатньо просто подзвонити або написати:

    Viber: +38(095)-007-15-12
    тел.:   +38(097)-707-68-42