Menu

Зимова весільна фотосесія. Влада та Діма

Back to portfolio

Зимова весільна фотосесія.

Життя досить часто буває таким буденним та передбачуваним, що свій весільний день кожна пара намагається зробити особливим — фантастичним, ніжним, чарівним. Іншими словами, влаштувати собі справжню казку. Здійснити це допоможе тільки природа.  Зимова весільна фотосесія — це справжня казка.

Весільна фотосесія в засніженому лісі — найкраще рішення для того що б створити романтичний образ наречених.  Ялинкові гілки припорошені білим снігом, так що опускаються від важкості під своєю вагою.  Чисте ясне небо над головою і вже створюється відчуття, що довкола закоханої пари більше нікого не існує. Ніби вони самі і більше не має нікого. Вони щасливі на стільки, що випромінюють радість, яку видно в їх очах.  І це створює відчуття невинності в кадрі.

Сильний снігопад, на який ми не очікували, створив дуже натхненну атмосферу. І хоч знімати в таких умовах дуже важко(автоматика просто фокусується на великих грудках снігу і не бачить молодят, а вручну важко побачити чи правильно ти сфокусувався). А ще завдяки пухнастим грудкам снігу, які літали в повітрі і спадали прямо на легку, весільну, червону сукню нашої нареченої, створювалась чарівна казкова історія. Вони здували то й сніг один з одного…. Це було особливо ніжно.

До цієї зимової весільної фотосесії ми також взяли справжнього мисливського ловчого хорта білого кольору. О яка ж це неймовірна вишукана порада собак. Їх швидкість і грація може здивувати. Собака гарно вписалась в стиль зйомки і додавали динаміки і вишуканості. Флористика здебільшого складалась з червоних троянд. І це й контраст червоних квітів на снігу просто щось неймовірне. Нестандартна червона та зелений піджак нареченого також додавали гармонії і контрасту.
Ця зимова весільна фотосесія проходила за містом в дерев’яному готелі.

Я сподіваюсь вам також сподобалась ця зимова казка. Думаю я надихнув когось на проведення такої ж особливої весільної фотосесії взимку.