fbpx

VOLODYMYR GERASYMCHUK

VOLODYMYR GERASYMCHUK

Menu

Сімейна фотосесія на природі

Back to portfolio

Сімейна фотосесія на природі.

Сімейна фотосесія на природі це найпростіший варіант зробити якісні та красиві фотографії. В порівнянні зі студією на природі значно більше місця для фотосесії, а це дає можливість змінити місце зйомки і для цього потрібно зробити усього лише кілька кроків.

Сімейна фотосесія на природі – хіба може бути щось цікавіше і веселіше? Світить сонечко, дує легкий вітерець, пахнуть квіти і дерева. Ні в одній студії неможливо створити красу, створену самою природою. На природі сімейні фотосесії завжди проходять весело. Фото виходять напрочуд гарними, насиченими, яскравими і живими. Мені неодноразово доводилося відправлятися в ліс, поле або на берег річки, озера, щоб зробити сімейні фотографії. Зізнаюся, це насправді дуже цікавий і веселий процес, який може захопити! І хоч з таких зйомок ти вертаєшся дуже втомленим, але при цьому заряджений позитивною енергією завдяки дітям. Це можуть бути як фотосесії сімейні на вулиці, так і в парку. Все залежить від побажань сім’ї.

Фотосесія на природі користується популярністю в будь-який час року. У Львові і його околицях є безліч гарних місць для сімейної фотосесії. У самому місті панує різноманітність доглянутих парків, а за його межами ховається «дика» природа. Крім того за містом існують гарні і цікаві місця, наприклад, можна поїхати в якийсь замок або просто за місто.

Ви можете відправитися на прогулянку і робити звичні вам речі, тільки на цей раз запросіть сімейного фотографа супроводжувати вас. Завдяки невимушеній атмосфері і професійного погляду фотографа ви отримаєте справжні, щирі фотографії вашої сім’ї. Так ви збережете, що дійсно важливо.

Цю фотосесію було вирішено провести в ботанічному саду. Для того що б діти трошки звикли до мене ми почали фотографуватись ще за довго до прибування до місця зйомки. Діти обожнюють вередувати під час фотосесії і мабуть в тому їх плюс. Бо це дає змогу зробити живі фотографії. Діти завжди справжні та емоційні. І тому вони виходять краще за дорослих на фотографіях!