fbpx

VOLODYMYR GERASYMCHUK

VOLODYMYR GERASYMCHUK

Menu

Весільний фотограф для Олега та Анастасії

Back to portfolio

Хто такий весільний фотограф?

Весільний фотограф – популярна професія. Ринок подібних послуг насичений, тому від майстрів вдалого кадру потрібні не тільки знання і практичний досвід, але і багато інших якості. Послуги весільної фотографа повинні надаватися на високому рівні. Від фахівця потрібна витримка, терпіння, емоційна стабільність, що дозволяє втілювати всі ідеї на 100%. Мене звуть Володимир Герасимчук, я – професійний весільний фотограф, якому подобається робота і все, що з нею пов’язано: зустрічі нових людей, цікаве спілкування, приємні враження, насолоду від досягнення потрібного результату. Все це дозволяє працювати з душею, а отже, гарантувати створення казкових знімків.

Весілля має залишатися в пам’яті, як можна довше. В моїх силах і можливостях створити та зберегти теплі та приємні враження від цієї особливої події в житті кожної людини. Я створюю весільні фотографії на десятиліття. Фотознімки дозволять згадати найкращі моменти одруження і святкування. На знімках завжди помітні яскраві емоції та стильні композиції. Це дозволяє отримати ефект присутності на святі навіть через багато років.

Замовляючи мої послуги фотографа на весілля, ви отримуєте:

  1. скоординованість дій;
  2. оперативність реагування на зміну обставин фотозйомки;
  3. технічну та ідейну підготовленість до зйомки;
  4. коректність композицій і правильно вибране освітлення;
  5. ретуш та тиражування фотографій в необхідній кількості.

Я створюю «смачні» фотознімки з яскравими природними емоціями. Це досягається завдяки розумінню секретів ремесла і внутрішнім відчуттям. До того ж вміння обробляти весільні фотографії дозволяє підсилити ефект. Зробіть замовлення у Львові, щоб переконатися в цьому самостійно.

Важлива особливість роботи професійного фотографа на весіллі – непомітність. Якщо він постійно на виду, заважає гостям, збиває темп події та вносить безглузді поправки – це створює неприємне враження і загрожує обуренням гостей та винуватців свята. Розуміючи це, я працюю максимально тактовно, заздалегідь ознайомившись з програмою проведення заходу. Ефект «відсутності» професійного весільного фотографа дозволяє успішно супроводжувати всі події весільної церемонії та створювати неординарні фотографії. Кожне замовлення виконується з повною віддачею: і фізичною, і духовною.
Збережіть враження від весілля не лише в душі та пам’яті, але і за допомогою якісних фотознімків!