fbpx

VOLODYMYR GERASYMCHUK

VOLODYMYR GERASYMCHUK

Menu

Миколай та Олена. Весільний фотограф Одеса

Back to portfolio

Весільний фотограф Одеса.

Привіт, мене звуть Володимир Герасимчук і я запрошую Вас ознайомитися з весільною серію знятою в Одесі. Я досвідчений весільний фотограф Одеса, що працює по всій Україні. Я намагаюсь передати природність на фотографіях, використовуючи творчі та сучасні підходи в кадрі. Ви вже бачили мій підхід до кадру та помітили, що я максимально намагаюсь передати не тільки щасливі емоції в кадрі, але і кожну маленьку дрібницю. Бо я прекрасно розумію, що наречена витратила свій час і сили на всі ці деталі. І я, як весільний фотограф зобов’язаний всі ці деталі зберегти. Не соромтеся переглядати портфоліо весільного фотографа в Одесі. Креативний і професійний весільний фотограф – це найважливіший вибір майбутніх молодят.

Чим я відрізняюся від інших? Моя весільна фотографія – це поєднання прекрасної та природної колірної гами та унікальних весільних кадрів. Таке поєднання робить весільні фотографії блискучими та не повторними.

Весільні фотографії є найважливішою пам’яткою з усього весільного дня, бенкету та весільної прогулянки. Маючи це на увазі, я роблю все можливе, щоб ви отримали фотографії, які будуть радувати вас, всупереч рокам. Так, щоб їх стиль був актуальним, попри зміни моди.

Кожен весільний фотограф має певний стиль і підхід до нареченого і нареченої. Також і у мене є характерні навички та особливості, які призводять до того, що мої весільні фотографії переглядають з задоволенням і захопленням. Я підтримую ці особливості для того, щоб ви отримували не звичайні фотографії, а різноманітні та були в захваті від весільних фотографій усе своє життя.

В даний час всі ми постійно чимось зайняті. Але приходить час, коли на мить ми зупиняємось, ми святкуємо з родиною та близькими друзями, важливі для нас моменти. Весілля, хрещення, збільшення родини, безумовно, відносяться до таких подій. Красиві фотографії залишаться з нами на довго, дозволяючи згадувати основні моменти нашого життя. Це подарунок на пам’ять, завдяки якому ми завжди можемо повернутися до подій минулого і зі сльозами на очах згадувати моменти, унікальні для всієї нашої родини.

Я, як весільний фотограф в Одесі завжди допоможу вам з плануванням вашого весільного дня та з місця для весільної фотосесії. А для багатьох своїх пар я залишаюсь другом на довгі роки.

Залишились питання? Напишіть нам!

    Щоб забронювати свою дату на весілля достатньо просто подзвонити або написати:

    Viber: +38(095)-007-15-12
    тел.:   +38(097)-707-68-42