fbpx

VOLODYMYR GERASYMCHUK

VOLODYMYR GERASYMCHUK

Menu

Фотосесія лав сторі. Юля та Саша

Back to portfolio

Фотосесія лав сторі з Юлею та Олександром.

Ця фотосесія лав сторі була проведена в кінці листопада. На вулиці була вже майже зима і мріяти про красу весняної зелені чи взагалі про якесь цвітіння було безглуздо. Снігу так само ще не було. І тому знайти локацію, яка в цей час хоч трохи була цікавою, досить складна задача. Але ми знайшли. Тоді тільки трохи підморозили землю і видно на фотографій як іній лежить на землі. Коли я побачив це місце я одразу зрозумів, яку я хочу провести тут зйомку. Ми не намагались нагромаджувати історію деталями, а лише хотіли показати справді закохану пару. Їх палаючи очі від їх кохання. Провести фотосесію було вирішено на світанку і нам пощастило, коли над полем піднялась димка, яка додатково створювала магічність атмосфери довкола. Сподіваюсь вам сподобалась ця історія!)))

Існують два шляхи:

Складний: коли хочеться перетворити фотосесію Лав сторі у справжню історію (вигадану або відбулася). Створити цікавий образ та ретельно придумати антураж. Тут краще підготуватись старанно.

Можна на приклад прогулятись по Львову вночі. Вогні міста додадуть романтичної фотосесії лав сторі трохи витонченості. Або на світанку, поки сонце тільки з’являється на небі, пройдіться по полю. Всю важку роботу за фотографа зроблять світанкові промені.   Ну майже всю)

Придумайте собі самі тему для фотосесії лав сторі, стилізувати її під улюблений фільм або влаштувати її на зруйнованому заводі.

Простий: розпитайте фотографа про найцікавіші місця для прогулянки. Досвідчений фотомайстер запропонує варіанти, а ви виберете відповідний. Це можуть бути парки, вузькі вулички, центр Львова або передмістя. Надіньте наряд за смаком (вечірнє плаття, протерті джинси або улюблений хипстерский светр), припудріть носик і візьміть зручне взуття. Вам не доведеться готуватися до зйомки. Фотосесія лав сторі пройде легко, і ви зрозумієте, що фотографуватися цікаво, а весільний день стане таким, як ви хотіли.

Що необхідно зробити:

Обговоріть ваші ідеї з фотографом. Він підкаже цікаві місця і розповість про неочевидних речі. Покладіться на фотомайстри, але не забувайте, що особиста участь у розробці концепції зробить вашу романтичну фотосесію краще.
Таку зйомку краще проводити вранці або ввечері. При яскравому полуденному сонці знімати важко, але у професіонала вистачить умінь і обладнання, щоб провести фотосесію в будь-яких умовах. Саме правильне рішення – покластися на фотографа.

Романтична фотосесія лав сторі

Влаштуйте приємний сюрприз своїй половинці. Підготуйте невеличкий пікнік на даху або прогулянку на конях на заході. І, звичайно, запросіть фотографа. Такий фантастичний подарунок вона запам’ятає надовго.