fbpx

VOLODYMYR GERASYMCHUK

VOLODYMYR GERASYMCHUK

Menu

Лав сторі. Ірина та Іван.

Back to portfolio

Лав сторі.

Зйомка лав сторі проводиться для двох людейзакоханих, охочих поділитися своїм щастям з усім світом і зберегти цінні спогади на красивих фотографіях. Це своєрідна любовна історія в картинках, що розповідає про розвиток відносин однієї пари.

Навіщо лав сторі перед весіллям?

Фотосесія лав сторі часто проводиться перед весіллям. Молодят знімають в різний час, в різних місцях і ситуаціях, а потім вибрані кадри з’єднують в невеликий фільм. Таку добірку можна показувати на весіллі, а деякі фото використовують для оформлення запрошень листівок.
Передвесільна фотозйомка лав сторі являє собою окремий жанр. Підготовка до неї починається, як правило, за довгий час до самого весілля. За цей період молодята можуть краще пізнати фотографа, звикнути до нього, щоб більш розкуто себе почувати перед об’єктивом і виглядати природно. Чим раніше Ви почнете свою любовну історію в кадрах, тим кращеДо того часу, як у молодят почнеться безпосередньо весільна фотосесія, вони вже перестануть соромитися камери та будуть повністю довіряти професіоналізму фотографа. А значить, вийдуть чудові фотографії.
Багато створюють зі зроблених кадрів невеликий фільм і демонструють його гостям під час банкету або весільного танцю. Крім того, отримані фотографії часто вставляють у весільний альбом. В нього також можна включити зроблені раніше фото, на яких, наприклад, наречений робить пропозицію руки та серця або молодята ходять по ювелірних магазинах і вибирають обручки. Крім цього, отримані фотографії можна використовувати для прикраси сувенірів, які молодята дарують гостям, або оформлення пляшок шампанського і запрошень.
Як вибрати сценарій для фотозйомки?
Через те, що лавсторі передбачає наявність певної ідеї, сценарію, то краще брати за основу реальні факти з життя закоханої пари. Наприклад, якщо хлопець і дівчина познайомилися в кафе, то зйомка лав сторі може проходити саме в тому закладі, де вперше зустрілися герої фотосесії. Красиві фотографії, на яких пара сидить окремо за різними столиками стане початком історії та символізуватиме старт довгого, щасливого, сімейного життя.
Фотосесія для закоханих може проходити й в студії, і на виїзді. Міська архітектура дозволяє оригінально обігравати різні ситуації, які могли відбуватися в дійсності. Сценарій краще складати з фотографом, тому, що він професійно підходить до вибору місця, враховуючи ракурси та умови зйомки. Поділіться своїми спогадами, згадайте найбільш значні моменти з Вашого спільного життя. Чим правдивіше буде історія, тим краще, адже це саме Ваша Лав Сторі та вона повинна бути неповторною.
Однак лав сторіце не тільки весільні та передвесільні фотографії. Зйомки проводяться з приводу річниці весілля, народження дитини або просто для того, щоб продовжити колись розпочату фотосесію. Багато людей просто люблять позувати та фотографуватися і для них фотозйомка лавсторінайкраще проведення часу з коханою людиною.