fbpx

VOLODYMYR GERASYMCHUK

VOLODYMYR GERASYMCHUK

Menu

Фотосесія ранок нареченої для Юлії.

Back to portfolio

Що таке фотосесія ранок нареченої?

Ранок нареченої в житті дівчини – особливе і довгоочікувана подія, адже воно може бути тільки один раз в житті! Емоції переповнюють наречену: це урочистість і хвилювання, захоплення і таїнство. Тому все, що відбувається навколо теж має відповідати цим незвичайним хвилюючим почуттям.
Хотілося б докладніше висвітлити цю подію з точки зору весільного фотографа. Я із задоволенням поділюся з Вами порадами як організувати збори нареченої, що б ваша фотосесія ранок нареченої вийшла ніжною, повітряної та чуттєвої.

Отже, що ж потрібно від нареченої напередодні весілля?

Перша необхідна умова — добре виспатися. Зрозуміло, це майже неможливо від хвилювання і переживань, але, тим не менш, треба постаратися лягти спати раніше. Пам’ятайте, сон — найкращий косметолог! Увечері слід обмежити вживання рідини, рекомендую зробити яку-небудь вітамінну маску. Вранці ж Ви отримаєте приголомшливий результат — свіжа та бадьора, немов рожевий бутон.

Для сніданку виберіть все те, що може підняти Вам настрій і тонус, тобто ті продукти, які Вам до смаку (улюблені солодощі, фрукти, гамбургер, кава). Вам необхідно заздалегідь продумати, в якому приміщенні розпочнеться підготовка до весілля, і скільки осіб будуть присутніми на зборах нареченої. Не забудьте врахувати візит запрошених фахівців — стиліста, фотографа, відеооператора. Всім їм потрібно місце для виконання роботи. Тому, якщо у приміщення маленька площа, залиште біля себе тільки близьких і потрібних Вам в дану хвилину людей. Знайте, що будь-яка незручність або роздратування в ці моменти просто неприпустимі!

Підійдіть до вибору стиліста відповідально! Ви – наречена, і в день весілля повинні виглядати бездоганно. Весь цей час Ви будете перебувати в центрі уваги великої кількості гостей, а локони, які розвалились через кілька годин або несвіжий макіяж можуть затьмарити настрій не тільки Вам, але й іншим присутнім на святі людям. Тому зустріньтеся зі стилістом обговоріть всі нюанси заздалегідь, або зверніться до стиліста з відмінною репутацією. Для порівняння перегляньте спеціалізовані журнали або зверніться за порадою до весільного фотографа, повірте, ми вже в цьому розуміємо!

ПОРАДИ ВЕСІЛЬНОГО ФОТОГРАФА

Що стосується місця проведення фотосесії ранок нареченої. Особисто мені дуже подобається, коли весь весільний день проходить в одному і тому ж красивому та зручному місці, благо, що таких місць в наш час дуже багато. І дійсно, це дуже зручно — ніхто не хвилюється з приводу запізнення в ЗАГС, запрошені не блукають у пошуках шляху в ресторан, та ще й яка економія на транспорті! Одним словом, дуже практично і зручно.

Далі: приміщення повинно бути світлим. Велике значення мають вікна — вони повинні давати багато світла. У такому випадку Вам будуть вдячні не тільки фотограф, але й інші майстри, які створюють Ваш імідж. Так, до речі: стіни у приміщенні ні в якому разі не повинні бути зеленого або синього кольору, пам’ятайте про це! Простежте за порядком, не допускається розкидані або непотрібні речі та предмети не потрапляли в кадр. Тоді фотосесія ранок нареченої пройде, як заплановано і без зайвих турбот.

Оберіть гарний інтер’єр, щоб знімки вийшли ніжними та повітряними. Де ж все-таки можна гідно організувати збори? Найкращі місця – це елегантний номер готелю або інтер’єрна студія. Кілька слів про готелі – зараз великий вибір готелів з красивими номерами, ідеально відповідними для весільної фотозйомки. Можна заздалегідь проглянути цікаві для вас варіанти, тому що кожен готель має фотографії номерів на своєму сайті. Якщо у Вас є можливість переглянути потрібний готель на власні очі, то зробіть це, адже не завжди оригінал може збігатися з фотографією.

Наступний дуже важливий для нас фактор -звичайно це час. Необхідно виділити достатню кількість часу для проведення приємних клопотів. Вам треба спокійно, без поспіху і суєти усвідомити всю важливість того, що відбувається, налаштуватись на майбутній день, прийняти душ і поснідати. Створення Вашого образу, тобто зачіска і макіяж на практиці займають мінімум години три, навіть якщо майстри обіцяли зробити все швидко.