fbpx
Menu

Емоційна сімейна фотографія

Back to portfolio

Сімейна фотосесія у Львові – справжнє свято і море позитивних емоцій

У суєті днів, повсякденних турботах і проблемах ми так мало часу приділяємо рідним і близьким людям, часом забуваємо навіть сказати пару приємних слів, не кажучи вже про те, щоб зробити спільний знімок. І все тому, що наївно вважаємо – ще встигнемо, ще скажемо, ще сфотографуємося….

Однак дні летять за днями, збираючись в тижні, місяці та роки, а сімейний альбом залишається все таким же тонким, лише зрідка наповнюючись окремими, не дуже якісними знімками спільного застілля і тільки!

Не варто соромитися відправлятися всією сім’єю до фотографа, адже діти ростуть дуже швидко, ваші батьки не молодшають, а тому важливо регулярно проводити спільні фотосесії, які дозволять в підсумку скласти фотоісторію всієї вашої сім’ї.

Різні варіанти сімейної фотосесії .

Сімейна фотосесія у Львові, замовлена у нас – це не тільки фотограф з камерою, але і додатковий реквізит, аксесуари та море позитиву, завдяки чому і виходять чудові знімки. Якщо ви хочете сфотографувати момент створення сім’ї — то love story фотосесія буде відмінною ідеєю.

Існує безліч варіантів фотосесії:

  • класична в студії;
  • тематична в студії;
  • на природі;
  • у вас вдома і так далі.

Головне, підготуватися до неї, вибрати той формат, в якому всі учасники будуть відчувати себе розслаблено і спокійно, зможуть жартувати та радіти тому, що відбувається. Це стане гарантією природних знімків, наповнених «живими» емоціями, а не награними.

Найбільш простий варіант – відправитися в студію, де є все, що потрібно для отримання ідеальних знімків:

  • правильне освітлення;
  • підготовлені декорації;
  • безліч різноманітного тематичного реквізиту та аксесуарів.Крім того, якщо вам потрібно розслабитися, налаштуватися на роботу з фотографом.

На вулиці та вдома.
Вулична сімейна фотосесія Львів – це можливість не тільки отримати дійсно унікальні знімки, але і класно «відірватися» на лоні природи, повеселитися і навіть трохи подуріти. При цьому вуличний варіант фотозйомки буде актуальним в будь-який час року!

Зйомка вдома дозволить всім членам сім’ї повноцінно розслабитися. Адже вдома все знайоме, все таке рідне і тепле, а тому навіть найбільш затиснуті люди, які незручно почувають себе під об’єктивом фотокамери, зможуть розслабитися і будуть насолоджуватися процесом. Що в підсумку позитивно позначитися на якості знімків – вони будуть неймовірно теплими, ніжними та навіть романтичними.