fbpx

VOLODYMYR GERASYMCHUK

VOLODYMYR GERASYMCHUK

Menu

Емоційна сімейна фотографія

Back to portfolio

Сімейна фотосесія у Львові – справжнє свято і море позитивних емоцій

У суєті днів, повсякденних турботах і проблемах ми так мало часу приділяємо рідним і близьким людям, часом забуваємо навіть сказати пару приємних слів, не кажучи вже про те, щоб зробити спільний знімок. І все тому, що наївно вважаємо – ще встигнемо, ще скажемо, ще сфотографуємося….

Однак дні летять за днями, збираючись в тижні, місяці та роки, а сімейний альбом залишається все таким же тонким, лише зрідка наповнюючись окремими, не дуже якісними знімками спільного застілля і тільки!

Не варто соромитися відправлятися всією сім’єю до фотографа, адже діти ростуть дуже швидко, ваші батьки не молодшають, а тому важливо регулярно проводити спільні фотосесії, які дозволять в підсумку скласти фотоісторію всієї вашої сім’ї.

Різні варіанти сімейної фотосесії .

Сімейна фотосесія у Львові, замовлена у нас – це не тільки фотограф з камерою, але і додатковий реквізит, аксесуари та море позитиву, завдяки чому і виходять чудові знімки. Якщо ви хочете сфотографувати момент створення сім’ї — то love story фотосесія буде відмінною ідеєю.

Існує безліч варіантів фотосесії:

 • класична в студії;
 • тематична в студії;
 • на природі;
 • у вас вдома і так далі.

Головне, підготуватися до неї, вибрати той формат, в якому всі учасники будуть відчувати себе розслаблено і спокійно, зможуть жартувати та радіти тому, що відбувається. Це стане гарантією природних знімків, наповнених «живими» емоціями, а не награними.

Найбільш простий варіант – відправитися в студію, де є все, що потрібно для отримання ідеальних знімків:

 • правильне освітлення;
 • підготовлені декорації;
 • безліч різноманітного тематичного реквізиту та аксесуарів.Крім того, якщо вам потрібно розслабитися, налаштуватися на роботу з фотографом.

На вулиці та вдома.
Вулична сімейна фотосесія Львів – це можливість не тільки отримати дійсно унікальні знімки, але і класно «відірватися» на лоні природи, повеселитися і навіть трохи подуріти. При цьому вуличний варіант фотозйомки буде актуальним в будь-який час року!

Зйомка вдома дозволить всім членам сім’ї повноцінно розслабитися. Адже вдома все знайоме, все таке рідне і тепле, а тому навіть найбільш затиснуті люди, які незручно почувають себе під об’єктивом фотокамери, зможуть розслабитися і будуть насолоджуватися процесом. Що в підсумку позитивно позначитися на якості знімків – вони будуть неймовірно теплими, ніжними та навіть романтичними.

Залишились питання? Напишіть нам!

  Щоб замовити сімейну фотосесію достатньо просто подзвонити або написати:

  Viber: +38(095)-007-15-12
  тел.:   +38(097)-707-68-42

  Подарунковий сертифікат на сімейну фотосесію

  Хочете оформити сертифікат на фотосесію?

  • Подарунковий сертифікат на фотосесію:

  Ви можете оформити будь-який обраний Вами пакет на подарунок своїм близьким, рідним і друзям. Для цього Вам треба обрати пакет зйомки та повідомити мене про це.

  Сертифікат діє протягом 1-го року з моменту вручення. Щасливий власник сертифікату може сам обрати стиль зйомки, як він захоче. Оформляється він у вигляді прозорих акрилових карток та конверт з оксамиту. Колір конвертів можна обрати на свій смак.