fbpx

VOLODYMYR GERASYMCHUK

VOLODYMYR GERASYMCHUK

Menu

Весільна фотосесія взимку. Аня та Іван

Back to portfolio

Весільна фотосесія взимку в місті.

Сьогодні я розповім вам про особливості весільної фотосесії взимку, щоб ваші фотографії вийшли казковими!
Взимку місто перетворюється і вбирається: використовуйте це у своїй фотосесії. Знайдіть засніжений парк, затишні вулички та кафе, які зможуть стати живими декораціями для вашої любові!

Втекти від морозу в тепло.

Збори нареченої та нареченого краще усього провести в готелі. Багато готелів пропонують спеціальні умови для молодят, а взимку проводять додаткові акції. Можна вибрати готель з цікавим дизайном в тематиці вашого весілля. Це хороший майданчик для проведення фотосесії, а також для першої зустрічі наречених.

Альтернативою готелю може стати професійна фотостудія, зараз можна підібрати студію з будь-яким інтер’єрним рішенням від затишної кімнати з тематичними декораціями до інтер’єрів в стилі шеббі-шик. Доповніть наявні декорації тематичним реквізитом, і у вас будуть незабутні фотографії цього дня.

Плюс цих двох варіантів — на одному майданчику можна зробити портрети нареченої та нареченого на етапі підготовки, провести першу зустріч і невелику фотосесію пари в красивих інтер’єрах. Це ще тільки ранок, а у вас вже є багато красивих фотографій і заряд позитивних емоцій на весь день. Другий важливий плюс — макіяж і зачіска нареченої на цих фотографіях будуть свіжими!

Рекомендації для весільної фотосесії взимку.

 1. Знайдіть мальовниче місце в місті: парк або ліс, де ви зможете насолодитися красою природи та зробити незабутні фотографії.
 2. Якщо в день фотосесії не дуже холодно, то на вулицях, швидше за все, будуть калюжі, в цьому випадку краще провести фотосесію де-небудь за містом.
 3. Тривалість фотосесії має бути невеликою — максимум 2 години. На морозі фототехніка швидко замерзає і перестає працювати.
 4. Одяг і взуття повинні не тільки відповідати погодним умовам, але бути ще і «фотогенічними», в загальному стилі весілля.
 5. Використовуйте аксесуари, щоб підкреслити стиль весілля і при цьому зігрітися: в’язані снуди, теплі шалі, кумедні шапки.
 6. Будьте готові до того, що після вуличної прогулянки доведеться відновити макіяж і зачіску. На холоді ваша шкіра може почервоніти, а після того як зігріється, може почати блищати, втративши первісну свіжість.
 7. Від довгого шлейфа краще відмовитись. Взимку на вулиці ви навряд чи зможете його використовувати, а ймовірність його забруднити велика.
 8. Для весільної фотосесії взимку на вулиці можна підібрати в’язані шарфи та рукавички в одному стилі, влаштувати невеликий пікнік з гарячим чаєм або прикрасити ялинку.
 9. Підготуйте спеціальне взуття для ходьби по снігу.
 10.  Візьміть для фотосесії на пів години справжніх зимових собак.
 11. Ви можете провести свою прогулянку на одному з міських ковзанок (на даху будівлі або біля річки), взяти з собою лижі та покататися в сосновому парку, після можна зайти в затишне кафе і випити гарячого шоколаду.Сподіваюсь ваша весільна фотосесія взимку пройде так само казково!

Залишились питання? Напишіть нам!

  Щоб забронювати свою дату на весілля достатньо просто подзвонити або написати:

  Viber: +38(095)-007-15-12
  тел.:   +38(097)-707-68-42