fbpx

VOLODYMYR GERASYMCHUK

VOLODYMYR GERASYMCHUK

Menu

Весільна фотосесія в горах. Андрій та Тетяна

Back to portfolio

Весільні фото Андрія та Тетяни.

Пропоную вашій увазі весільні фото з українських Карпат, Ворохта. Ця зйомка була проведена на гори до якої було дуже легко піднятись. В загалом на якусь вершину в Карпатах піднятись дуже важко. І коли вже піднявся проводити зйомки вже не вистачає сил.

Вгадати з погодою в осінню пору досить проблематично. Та й досить часто внизу погода одна, а на вершині зовсім інша. Ця весільна фотосесія фотосесія проходила в кінці вересня. І хоч це була ще не глибока осінь, погода виявилась досить прохолодною. На превеликий жаль сонце виходило тільки на на декілька хвилин. Гарячий чай і тепла атмосфера всередині дружній компанії зігрівали нас під час робочого процесу.
Яскраві деталі, фантастичні горизонти далеких вершин надихають, та створюють особливі відчуття.

Стилістика була обрана під стать до місця, де  весільна фотосесія. Дуже хотілось досягнути відчуття максимальної легкості, як подих вітру, але разом з тим ґрунтовного і монументального, як навколишні гірські вершини.
У декорі були використані натуральний ткані, як ніби недбало розірвані на шматки. Вітер легенько піднімав їх, створюючи відчуття подиху природи. Здавалось, що довкола була лише магія.

Складно передати стан захоплення, коли повз тебе проноситься хмари та дві люблячі людини розчиняються в ніжних почуттях один одного. Хочеться зупинити цю мить і доторкнутися рукою до легких хмар!

Флористика була зроблена максимально «дикою», вільної форми. Мені дуже сподобалося бачити в букеті місцеві сезонні квіти. Це на справді дає великий простір для творчості. Легка сукня “без кілець” давала велику можливість для руху і створення динамічності в кадрі. Наречена була взута в кросівки(взутті на каблуках по горах сильно не побігаєш)))). Як на мене каблук має сенс вдягати лише на церемонію. Для весільної прогулянки краще мати взуття на низькому каблуці. Тоді весільні фото вийдуть живими. В ресторані так само можна більш спокійно танцювати.

Весільні фото вийшли особливо ніжними та динамічними завдяки старанній підготовці. Велика робота було проведена флористами, декораторами, організаторами.

Залишились питання? Напишіть нам!

    Щоб забронювати свою дату на весілля достатньо просто подзвонити або написати:

    Viber: +38(095)-007-15-12
    тел.:   +38(097)-707-68-42