fbpx

VOLODYMYR GERASYMCHUK

VOLODYMYR GERASYMCHUK

Menu

Анастасія та Олег. Весільний фотограф Івано-Франківськ

Back to portfolio

Весільний фотограф Івано-Франківськ

Всім привіт! Радий вітати Вас). Дозвольте представитися – Герасимчук Володимир, Ваш професійний весільний фотограф Івано-Франківськ.
Вже багато років займаюся проведенням різних видів зйомок, починаючи від романтичних історій знайомств (love story), сімейних і дитячих фотосесій в студії або на природі, індивідуальних зйомок, фотосесій для майбутніх батьків «В очікуванні дива», і закінчуючи тематичними репортажами, а також чарівними та незабутніми весільними фотосесіями.

Якщо Вас цікавить якісний фотограф в Івано-Франківську, то Ви його вже знайшли! Адже моя робота – це не просто хобі для мене, це те чому я приділяю увесь свій вільний час. Саме тому я такий щасливий))))адже не займаюся роботою, а тільки творчістю))!

Весільна фотосесія Івано-Франківськ

Улюбленим видом фотозйомки для мене була і залишається саме весільна фотографія. Адже саме в ній зібрані багато різних видів зйомки. Репортаж та постановка… Тільки професійний фотограф в Івано-Франківську зможе перетворити один з найважливіших днів у житті молодої сім’ї в відбиток справжньої та незабутньою казкою, дивлячись на який, можна буде відчувати віяння свята протягом усього життя.

Довгоочікуване свято «не за горами», але хороший фотограф на весілля в Івано-франківську ще не знайдений? Потрібно лише зателефонувати й забронювати дату для Вашої зйомки заздалегідь. При особистій зустрічі ми обговоримо всі деталі фотосесії, за бажанням підпишемо договір для повної впевненості в тому, що дата гарантовано залишається за Вами.

Під час проведення фотосесії, я як професіонал своєї справи, із задоволенням допоможу підібрати красиві та вигідні саме для Вас пози (як для індивідуальної, так і для парної зйомки), підкажу потрібний ракурс, врахую Ваші особисті ідеї та вподобання. Загалом зроблю все для того, щоб Ви залишилися задоволені не тільки атмосферою під час фотографування, але і якісними фотографіями!

Ознайомтеся з моїм портфоліо, і, якщо вам подобається настрій, емоції, кольори та стиль моїх робіт, то я чекаю вашого дзвінка.
Мої фотографії – це трохи більше, ніж просто красиві картинки. Бо люди приходять до мене не просто пофотографуватися. Справжні емоції і яскраві фарби – ось рецепт правильної фотографії. Послуги збереження щасливих моментів – ось чим я професійно займаюся. Моя мета, весільного фотографа в Івано-Франківську, зберегти ваші спогади яскравими та живими. Навіть через 50 років, гортаючи ці фотографії, ви будете знову переживати ті емоції, які наповнювали вас тоді. Так, я зберігаю сьогодення на майбутнє. Ось така машина часу виходить.

Фотограф на весілля Івано-Франківськ.

Підходьте до вибору фотографа на весілля відповідально. Весілля – один із найважливіших днів нашого життя. Але якщо в звичайній ситуації фото на пам’ять ми можемо зробити та на мобільний, то в такий важливий день зйомку варто довірити професіоналу. Весільний день насичений подіями, що з божевільної швидкістю пролітає повз вас, ніби ви крутились на каруселі. Наступного ранку вам навряд чи вдасться згадати 20% від всього, що відбувалося в цьому величезному вирі подій. Саме фотографії стануть основою ваших спогадів про весілля на багато років. І те, наскільки яскраво будуть передані емоції і наскільки детально будуть зображені важливі моменти, цілком залежить від фотографа.

Пам’ятайте, що весільний фотограф – це просто найманий працівник. Це людина яка поруч провидить разом з вами майже весь ваш найщасливіший день. І тому ця людина обов’язково стане для вас другом. З візажистом і перукарем ви проведете не більше 2 годин. Ведучий буде з вами всього лише вечір. Свідки і весільний фотограф – ось ті люди, з якими пройде майже весь день. Це люди, які будуть задавати вам позитивний настрій з самого ранку, допомагати і підтримувати протягом дня. Це ті, кому ви довіряєте свої посмішки у цей день.