fbpx

VOLODYMYR GERASYMCHUK

VOLODYMYR GERASYMCHUK

Menu

Тетяна та Юра. Фотосесія у Львові на світанку.

Back to portfolio

Фотосесія у Львові

Виглядати добре хочуть всі. Особливо на фотографіях. Адже останні — це відбитки пам’яті, які будуть характеризувати вас, як особистість. І не важливо, де саме будуть ці знімки: на сторінці в соціальній мережі, в домашньому фотоальбомі, фотокниги або роздруковані в рамці на стіні. Вони просто повинні бути ідеальні.

Саме тому, якщо ви хочете показати себе в найкращому образі або просто отримати красиві портретні фото на пам’ять — рекомендую замовити професійну фотосесію або фотозйомку вдома або на вулиці. Звичайно, багато хто може сказати, що у них є знайомий з фотоапаратом і сфотографувати зможе і він… але — якщо фотосесія буде професійна, то результат вас порадує набагато більше! «Радість від хороших фотографій триває набагато довше, ніж радість від низької вартості».

Переваги якісної індивідуальної фотосесії у Львові:

Які ж переваги Ви отримаєте, замовивши професійну фотосесію у Львові?

  • Фотосесія у Львові може бути веселою і зовсім несподіваною. У мене досить великий досвід і я знаю, де у Львові можна отримати фотографії в потрібному настрої. Так що місцем фотосесії може стати, як затишний куточок в парку, так вулички центру міста, і «атмосферна» маленькі дворики, про які ви навіть не знали, в центрі міста. А список місць для фотосесії у Львові ви можете подивитись в цій статті.
  • Якісна фотосесія передбачає наявність команди професіоналів — потрібен і досвідчений візажист, який підкреслить Ваші переваги та приховає недоліки, професійний стиліст по зачісках, талановитий декоратор, організатор та інші.
  • Наявність професійної техніки так само допомагає отримати якісний результат фотосесії. Я працюю з двома фотокамерами та в наявності є світло сильні об’єктиви, що, приміром, важливо при фотосесії в інтер’єрі або будинку без застосування студійного світла.

Я не можу судити про мої переваги, але Ви можете ознайомитися з відгуками клієнтів, моделей на моєму сайті.

Цінова політика для фотосесії у Львові

Для вашої зручності я згрупував вартість послуг в різні пакети, як по наповненню, так і по вартості. Ви вибираєте оптимальний для Вас і отримуєте ваші красиві фотографії. Мінімальна фотосесія займе дуже мало часу, але Ви отримаєте двадцять п’ять фотографій в авторській обробці, готових до друку та публікації навіть у глянцевому журналі. Це стане зрозуміло, коли ви будете розглядати шикарні фото з собою в головній ролі, а ваша аватарка збере рекордну кількість «лайків» в соціальних мережах! Особисто я люблю розглядати фотографії не з екрана монітора, а тримати їх у своїх руках. Замовляючи пакет «Максимальний», Ви отримуєте не тільки електронний варіант ваших фотографій, але й оформлену фотокнигу з вашої фотосесії та роздруковані в професійній фотолабораторії знімки, які можуть прикрасити ваш будинок або будинок ваших рідних і близьких! І адже як приємно, як раніше, перегортати сторінки та згадувати приємні моменти!