Menu

Фотосесія сестер

Back to portfolio

Фотосесія сестер або подруг. Пози та сюжети.

Любите свою сестру? У вас божевільна, неймовірна, яскрава дружба, ви завжди разом і у вас вже мільйон світлин в альбомах? Попри це, в цій статті ви зможете знайти ідеї для нових креативних кадрів для фотосесії сестер.

У такій фотосесії найголовніше — емоції. Вони можуть бути бурхливими або спокійними, радісними або сумними, головне — щирими. І в цьому питанні нам є чого повчитися у дітей. Навіть найпростіші кадри будуть виразними та цікавими, якщо ви на них ви будете природні й емоційні.
Іноді корисно підкреслити схожість, іноді — відмінність у зовнішності та характер між сестрами. На контрасті грають у безлічі сюжетів: ангел і демон, холодна блондинка і брюнетка, доросла ділова жінка і дівчинка-дитина… Чим хороші такі фото, так це можливістю підкреслити індивідуальність кожної моделі.

На цих фото всіляко підкреслюється подібність моделей: однакова однотонний одяг, зачіска, макіяж. Фотографії, на яких ви одягнені в схожий одяг, зберігаєте однаковий вираз обличчя і приймаєте схожі пози. Динаміку в кадрі може створити цікаве переплетення рук або вигин тіла.
Відмінною ідеєю буде реалізувати тематичну фотосесію. В основу може лягти будь-яка побутова дія, а обіграти її допоможуть грамотно підібрані аксесуари. Шопінг, спільний перегляд фільму з попкорном в ліжку, рішення задач з фізики — все, що не залишить вас байдужими та викличе веселі або приємні спогади. А можливо це може бути звичайна прогулянка на природі як на фотографіях на горі.
В кадрі на фотосесії подруг має бути щось, що символізує глибину вашої дружби, будь то плед, яким ви обидві укрились від холоду, руки, стиснуті в бажанні підтримати одна одну, або волосся, заплетене в одну косу на двох.

Кілька простих секретів, як виглядіти на таких фотосесіях краще:

Тримайте спину. Це зробить вас стрункіше, шию — довше і тонше, а голові додасть гарне положення. Причому не важливо, ви сидите або стоїте. Найпоширеніша помилка — коли дівчина горбиться, але при цьому відводить плечі назад, бажаючи підкреслити груди. Ваш бюст виділиться сам, досить випрямити спину, а плечі відвести трохи назад та вниз. А ще велика проблема це дівчатка які люблять сильно закидувати голову в бік, коли роблять селфі. Може для інстаграму такі фото виглядають цікавими, то на фотосесії про такий виверт голови краще забути.
Якщо одна з вас повніше, а інша — більш худа, нехай на першому плані буде більш худа. Так ви будете виглядати однаково.
Не дивіться весь час в камеру. Дивіться вдалину, один на одного, на аксесуари — вибір завжди великий.

Висновки

Щоб отримати щирі та емоційні знімки, постарайтеся розслабитися. Спілкуйтеся і жартуйте одна з одною під час фотосесії для сестер, це допоможе зробити чудові фотографії.
Вирішите, який образ ви хочете втілити та виберіть гарні аксесуари, щоб підкреслити деталі, скласти контрастний образ або створити цікавий фон для фотосесії сестер. Що б фотосесія подруг пройшла ідеально, вам обов’язково допоможе фотограф з вибором локацій та одягом.
Будьте оригінальні. Виберіть для фотосесії незвичайне місце і попросіть фотографа попрацювати з некласичними ракурсами.
Не соромтеся, пробуйте різні пози, експериментуйте. Це цікаво і весело, і ми упевнені, що вам сподобаються не тільки фотографії, але і сам процес.
Фотосесія сестер це прекрасний подарунок для батьків, які мають доньок.