fbpx

VOLODYMYR GERASYMCHUK

VOLODYMYR GERASYMCHUK

Menu

Фотосесія для двох закоханих. Ніна та Сергій. Київ

Back to portfolio

Фотосесія для двох закоханих.

Період закоханості дуже короткий – це дуже прекрасний період, який нам хочеться продовжити і запам’ятати і ніколи не забувати. Допомогти сповнити це бажання допоможе фотосесія для двох.

Ви лише уявіть собі, як через двадцять років (а може і більше) разом будете переглядати ці фото з вашої фотосесії для двох. Ці знімки з того чудового періоду, коли народились ваші почуття! Окрім яскравих спогадів, така фотосесія є чудовою можливістю:
•    розповісти про свої ширі почуття близьким вам людям – яскраві фото, на яких можна буде побачити справжнє кохання, розкажуть більше за будь-які слова;
•    провести репетицію перед весіллям, що б бути спокійним в день весілля;
•    отримати нові яскраві враження, які ще сильніше вас об’єднають.

Теми фотосесії для двох можуть бути дуже різними і в першу чергу залежать від вашої уяви. Таку фотосесію можна провести, як в студії так і  на природі. Більше місць у Львові ви можете знайти в цій статті.

Позувати на таких фотосесіях не треба! Головне ваші почуття! А все інше вам підкаже ваш фотограф. Достатньо прислухатись до його слів і любити один одного по-справжньому. Одяг треба підібрати згідно тематики зйомки, але в будь-якому випадку виряджатись, як папуги не варто. Гарну легку сукню для фотосесії можна спокійно взяти в оренду. Де це можливо вам завжди підкаже ваш фотограф. Як що не хочете банальної зйомки, можна завчасно підготуватись та організувати декоровану фотосесію love story.

І головне: не забувайте обіймати і цілувати один одного! Яка б не була ідея, головне що б ви кохали один одного.
Фотосесія двох – це історія про ваше кохання, про ваші відносини. Це саме та історія, яка присвячена вам. Як відносились один до одного. Як сильно ви один одного кохали. Це можливість назавжди зберегти романтику ваших яка є між вами.

Фотосесія лав сторі – це неймовірний подарунок вашій другій половинці – несподіваний та яскравий. Це чудова можливість навчитися, як треба позувати. Між тим це прекрасний спосіб для того щоб показати те, що близька вам людина дуже фотогенічна, хоч можливо вона стверджує протилежне))). І на кінець: досвід отриманий під час спільної фотосесії сам по собі є цікавим та не повторний.