fbpx

VOLODYMYR GERASYMCHUK

VOLODYMYR GERASYMCHUK

Menu

Зоряна. Фотосесія для вагітних

Back to portfolio

Фотосесія для вагітних. Коли найкраще її зробити?

Фотосесія для вагітних допомагає зберегти найщасливіші моменти вашої вагітності. Моменти, коли вже скоро почнеться нове життя. Нова маленька історія. Самий вдалий час для фотосесії вагітних – 8мий місяць вагітності. В цей час ви добре себе почуваєте, і вже добре видно ваш животик. І не треба його навмисно більшим робити, як на 6му місяці на приклад))) Але вагітність у всіх проходить по-різному. Деякі майбутні матусі відмінно виглядають на знімках і на більш ранніх термінах, і майже перед самим народженням малюка. Для прикладу, в мене були вагітні дівчата, які приходили на зйомку за 3 дні до пологів. Але краще так не затягувати.

Фотосесія для вагітних. Де її проводити?

Найголовніше у виборі місця – ваш комфорт. Ось кілька популярних і вдалих локацій:

 1. Вдома.
  Тут вам точно буде затишно і спокійно. Можна просто повалятися в ліжку, почитати книгу про те, хто ось-ось з’явиться на світ, розташуватися в кріслі-гойдалці або просто поніжитися в обіймах майбутнього тата.
 2. Фото в дитячій кімнаті.
  Якщо ви вже зробили кімнату для малюка, сміливо можна проводити фотосесію в ній. Адже тут стільки милих та чарівних дрібниць, спеціально приготовлених для найулюбленішого маленького чоловічка.
 3. Фотосесія на природі
  Ліс і озеро, пляж і море або просто пікнік в парку біля будинку – підійде будь-який варіант, адже ви вже такі красиві і турботливі, ніжні і чуттєві майбутні батьки.
 4. Фотосесія в студії.
  У Львові величезний вибір цікавих інтер’єрних студій. Якщо ви не хочете фотографуватися вдома, сміливо вибирайте студію і вперед за прекрасними знімками!

Як підготуватися до фотосесії для вагітних ?

Не перестарайтеся з макіяжем, це абсолютно ні до чого, для даної фотосесії. Але без нього теж не можна! Пишні зачіски, рясно залиті лаком, теж не дуже-то і потрібні, просто будьте природною.
Візьміть з собою аксесуари для створення цілісного образу від серії знімків і підтримки стилістики (плед і кошик для пікніка, рятувальний круг для зйомки на пляжі))).
Приносьте всякі дрібниці, що підкреслюють ваше становище: УЗД, пінетки, крихітні носочки і інші дитячі дрібнички.

Залишились питання? Напишіть нам!

  Щоб замовити фотосесію вагітності достатньо просто подзвонити або написати:

  Viber: +38(095)-007-15-12
  тел.:   +38(097)-707-68-42

  Подарунковий сертифікат на фотосесію вагітності

  Хочете оформити сертифікат на фотосесію?

  • Подарунковий сертифікат на фотосесію:

  Ви можете оформити будь-який обраний Вами пакет на подарунок своїм близьким, рідним і друзям. Для цього Вам треба обрати пакет зйомки та повідомити мене про це.

  Сертифікат діє протягом 1-го року з моменту вручення. Щасливий власник сертифікату може сам обрати стиль зйомки, як він захоче. Оформляється він у вигляді прозорих акрилових карток та конверт з оксамиту. Колір конвертів можна обрати на свій смак.