fbpx
Menu

Христина. Фотосесія вагітних на природі

Back to portfolio

Фотосесія вагітних на природі.

Якщо дозволяє погода фотосесію можна провести з чоловіком. По-перше, красу природи неможливо замінити, природа – ідеальний фон, який не потребує коригувань і доопрацювань. По-друге, хіба може бути щось більш природне і близьке до самої природи, ніж вагітна жінка? Все, що потрібно – це хороша погода і красиве місце (парк, ліс, луг, сад, берег водойми – все, що доведеться вам до душі). За бажанням можна доповнити місце зйомки декоративними елементами (плед, крісло, гойдалки, садовий столик – тут теж фантазія нічим не обмежена). Іншими словами, фотосесія вагітних на природі – це найкращий варіант проявити фантазію, що б за допомогою професійного фотографа отримати яскраві фото! В залежності від сезону можна зробити тематичну фотосесію під певний період року. Тут ми скористались цвітінням бузька. Дуже гарно можна використати піони та цвітіння полів маків, яких досить багато за містом.

Фотосесія вагітних з чоловіком – це своєрідне продовження love story і весільної фотосесії. Тому тут в кадрі важлива не тільки мама, а також з молодий майбутнім батько.

Фотосесія вагітних з чоловіком

Фактично, фотосесія вагітних з чоловіком – це перші фотографії вашої сім’ї, де вас вже троє (а хто знає може і більше)))!).

Якщо з учасниками фотосесії ви визначилися, саме час обдумати місце для зйомки, які вам більше подобаються.

Молоді матусі настільки змінюються зовні та всім це так йде, що хочеться запам’ятати цей радісний стан. Я постараюсь допомогти Вам в цьому, провівши Вашу особисту фотосесію. Фотографування вагітних проходять дуже весело, а знімки, які залишаються на пам’ять, стають окрасою будь-якого сімейного фотоальбому… Вашим діткам будуть цікаві ці фото вагітної ними мами.
Тільки подумайте, скільки тепла і турботи будуть зберігати ці фотографії. Фотограф допоможе вам розслабитися і насолоджуватися своїм особливим та красивим станом вагітності.

Дозвольте собі трохи витівок в цей період, побалуйте себе, прийшовши на фотозйомку. Нехай у вашій родині розглядають і обговорюють щастя. Часи змінюються, а разом з нею змінюємося і ми.

Сьогодні фотосесія, цілком сучасне захоплення, яке вже багатьом подобається за його незвичайність. Зробіть гарні фотографії під час вагітності ви побачите, наскільки чуттєвими та напрочуд теплими вони вийдуть.

Якщо ви хочете зробити фотосесію вагітних у Львові, ми будемо раді запропонувати вам свої послуги: професійного фотографа, який зробить все для того, щоб ви були задоволені, як процесом, так і найкращім результатом!