fbpx

VOLODYMYR GERASYMCHUK

VOLODYMYR GERASYMCHUK

Menu

Тетяна та Зорянка. Сімейні фотосесії Львів

Back to portfolio

Сімейні фотосесії Львів.

Сімейні фотосесії Львів потрібні для того що б зберігати яскраві життєві моменти. У сучасному житті, на жаль, традиція сімейних портретів втратила свою особливу важливість. Як приємно гортати фотоальбоми наших батьків і знаходити знімки сім’ї в кожен значущий для них період життя. Походи в фотоательє для них були подією важливою та обов’язковою. Проводжали когось на навчання або в армію, приїжджали родичі або друзі – наші батьки завжди робили сімейні портрети. І підхід до даної сімейної фотосесії не поступався важливості самій події.

І це правильно, адже часто одна добре зроблена фотографія зберігає більше спогадів і емоцій, ніж тисяча знімків. Крім якісних характеристик, різниця аматорських сімейних знімків від професійних ще і в тому, що на перших завжди не вистачає одного члена сім’ї, який на момент фотографував. А тому і не міг потрапити в кадр. Тоді сімейний портрет стає не повним і вже не може передати всю гаму почуттів і спогадів. А яскраві сімейні фотографії завжди говорять більше, ніж слова.

Молода сім’я починає писати нову сімейну історію. Дуже важливо, щоб молоді люди розуміли, наскільки насиченою і різноманітною може бути їх життя, настільки з пам’яті можуть іти деякі важливі події, риси обличчя близьких людей, спогади про зустрічі. Що ще може зберегти кожну важливу мить вашого життя в подробицях, як що не сімейні фотографії.

“Для мене дуже важливо, що б сім’я довіряє мені зберегти самі пам’ятні події з життя. Часто виходить так, що я починаю знімати ще з весілля, потім вагітність, народження малюка, а потім перші дні, місяці, рочки життя”

Сімейний фотограф

Також як створювати нові сімейні традиції, важливо зберегти й старі. Адже сімейний портрет це не тільки зображення пари або пари з дітьми. Це може бути спільна фотографія з батьками, братами та сестрами, племінниками, далекими родичами та друзями. Сімейний портрет є важливим способом збереження сімейних цінностей та традицій.

Як часто Ви фотографуєте своїх батьків? Адже вони як ніхто гідні красивих фотографій разом зі своїми дітьми та онуками. У цьому випадку сімейний портрет може стати зв’язком поколінь і відмінним подарунком для всіх. Часто такі фотосесії роблять в домашніх умовах, не тільки для відчуття комфорту, але і для передачі особливої атмосфери затишку.

Залишились питання? Напишіть нам!

  Щоб замовити сімейну фотосесію достатньо просто подзвонити або написати:

  Viber: +38(095)-007-15-12
  тел.:   +38(097)-707-68-42

  Подарунковий сертифікат на сімейну фотосесію

  Хочете оформити сертифікат на фотосесію?

  • Подарунковий сертифікат на фотосесію:

  Ви можете оформити будь-який обраний Вами пакет на подарунок своїм близьким, рідним і друзям. Для цього Вам треба обрати пакет зйомки та повідомити мене про це.

  Сертифікат діє протягом 1-го року з моменту вручення. Щасливий власник сертифікату може сам обрати стиль зйомки, як він захоче. Оформляється він у вигляді прозорих акрилових карток та конверт з оксамиту. Колір конвертів можна обрати на свій смак.