fbpx

VOLODYMYR GERASYMCHUK

VOLODYMYR GERASYMCHUK

Menu

Осіння фотосесія Нагорних. Сімейні фото

Back to portfolio

Сімейні фото.

Сімейні фото мають величезне значення для будь-якої сім’ї. Вони розповідають про наших предків, їх побут і про найголовніші цінності. Великі альбоми зі старими фотографіями чудові вчителі етики для наших найменших та найулюбленіших членів сім’ї. Адже, кожна людина належить до Сім’ї, до певного Роду, і частиною родинного успадкування.

Сімейне фото це не просто красиві знімки в студії, на прогулянці чи вдома, це відображення вашої індивідуальності та прекрасні миті життя. Це приємний подарунок собі та своїм близьким. Це відмінна можливість провести незабутній день, оформити його в яскраву рамку, що б повісити на згадку на стіну.

Любіть своїх близьких. Ніколи не відкладайте “на потім” зустрічі. Подаруйте своїй сім’ї можливість зафіксувати найбільш значущі моменти життя і скласти гарний сімейний альбом із фотографіями з якого майбутні покоління будуть знайомити дітей з предками. Фотосесія від професійного сімейного фотографа допоможе вам у цьому!

сімейні фото будуть ставати ціннішими рік від року. Вони будуть радувати вас, повертаючи пам’ять в той щасливий час, коли, можливо, ваші діти були зовсім маленькими дітьми.

З чого починається знайомство дітей з родичами? Звичайно ж це сімейних фото. З ніжністю та трепетом ми переглядаємо старі сімейні архіви та з усією теплотою нашого серця промовляємо імена близьких нам людей, зображених на фотографіях. Сімейна фотозйомка назавжди залишиться у вашій пам’яті, а отримані фото будуть сімейною реліквією.

Для сімейних фото не завжди потрібне свято. Вільний вікенд, приїзд родичів, просто гарний настрій – чим не привід влаштувати собі сімейну фотосесію у Львові. Ну а якщо попереду значуща дата, на приклад, день народження, то сімейна фотосесія тим більше буде до речі.

Сімейні фото з дітьми.

Сімейні фото з дітьми – недитяча робота. Я часто займаюсь дитячими фотозйомками та сімейними фотопроектами. Фотографувати дітей одночасно легко і дуже важко. Діти дуже безпосередні. І це дозволяє отримувати дивовижні кадри. А складність полягає в тому, що іноді дуже складно увійти в коло довіри дитини. Важко змусити дитину робити саме те що від неї очікують. Тут потрібен великий досвід та хитрощі.  Але ми впораємося з цим завданням. У нас є і досвід, і любов до дітей.

Залишились питання? Напишіть нам!

  Щоб замовити сімейну фотосесію достатньо просто подзвонити або написати:

  Viber: +38(095)-007-15-12
  тел.:   +38(097)-707-68-42

  Подарунковий сертифікат на сімейну фотосесію

  Хочете оформити сертифікат на фотосесію?

  • Подарунковий сертифікат на фотосесію:

  Ви можете оформити будь-який обраний Вами пакет на подарунок своїм близьким, рідним і друзям. Для цього Вам треба обрати пакет зйомки та повідомити мене про це.

  Сертифікат діє протягом 1-го року з моменту вручення. Щасливий власник сертифікату може сам обрати стиль зйомки, як він захоче. Оформляється він у вигляді прозорих акрилових карток та конверт з оксамиту. Колір конвертів можна обрати на свій смак.