fbpx

VOLODYMYR GERASYMCHUK

VOLODYMYR GERASYMCHUK

Menu

Сімейна фотосесія для щасливої сім’ї

Back to portfolio

Сімейна фотосесія

Ще одним святом у вашій сім’ї може бути сімейна фотосесія.

Батькам завжди хочеться, щоб їх маленькі діти завжди залишались таким ж смішними та милими. Але час невпинно летить, діти дорослішають, а от ми навпаки старіємо((((. Здається, що тільки вчора ваша крихітка навчилась говорити. І ніби тільки вчора промовила свої перші слова, а вже сьогодні вона йде в дитячий садок. А через мить вже йде в школу. А ще через декілька митей під вівтар… і почне власне сімейне життя.  Час летить і такі приємні спогади можуть зберегти сімейні фото, які нам завжди будуть нагадувати про найкращі моменти нашого життя.

Сімейна фотосесія  – це не тільки прекрасна можливість залишити яскраві спогади. А також це можливість весело провести час з коханими людьми(великими і маленькими).  Таку зйомку можна провести і в студії з гарними інтер’єром, і вдома, і на вулиці (в улюбленому вами парку, або взагалі виїхати за місто і знайти якесь унікальне і особливе для вас місце). Головне що б ви відчували себе щасливими поруч зі своїми близькими. Так результат обов’язково вийде найкльовіший.

Сім’я – це, як на мене, найважливіше, що можна знайти у нашому житті. Тільки в себе вдома  зі своєю сім’єю, кожна людина почуває себе по-справжньому комфортно. Але чомусь сімейні фотографії в нашому архіві велика рідкість. Ось тому і варто не забувати фотографа, щоб мати можливість назавжди зберегти найкращі миті сімейного життя.

Сімейна фотосесія зараз доступна для кожної родини. При чому варіацій на цю тему є дуже багато: від репортажних з дітьми, що сидять довкола батьків, чи прогулюються по полю разом і до особливих постановочних фото, де кожен член сім’ї – виконує свою роль. Ви можете прийти на таку зйомку, навіть взявши з собою домашнього улюбленця. Це полегшить процес фотографування і зніме напруження перед камерою, бо ви буде зайняті зовсім іншим.

І найголовніше: в кінці ви отримаєте чудові фотографії, які вам принесуть багато задоволення після цього надзвичайного і чарівного дня.

Залишились питання? Напишіть нам!

  Щоб замовити сімейну фотосесію достатньо просто подзвонити або написати:

  Viber: +38(095)-007-15-12
  тел.:   +38(097)-707-68-42

  Подарунковий сертифікат на сімейну фотосесію

  Хочете оформити сертифікат на фотосесію?

  • Подарунковий сертифікат на фотосесію:

  Ви можете оформити будь-який обраний Вами пакет на подарунок своїм близьким, рідним і друзям. Для цього Вам треба обрати пакет зйомки та повідомити мене про це.

  Сертифікат діє протягом 1-го року з моменту вручення. Щасливий власник сертифікату може сам обрати стиль зйомки, як він захоче. Оформляється він у вигляді прозорих акрилових карток та конверт з оксамиту. Колір конвертів можна обрати на свій смак.