fbpx

VOLODYMYR GERASYMCHUK

VOLODYMYR GERASYMCHUK

Menu

Сім’я Ярових. Новорічні фотосесії

Back to portfolio

Сімейні фотографії здатні прикрасити будь-який альбом. А якщо були проведені сімейні новорічні фотосесії у студії, то це, без сумніву, стане справжньою подією для сім’ї. Такі фото багато разів переглядають – звичайно, в тих випадках, якщо над зйомкою попрацював професіонал.

Що потрібно знати про новорічні фотосесії

Насамперед, будь-яка новорічна фотосесія – це створення казкової атмосфери, коли нагадування про наближення Нового Року та Різдва перемішується з відчуттям затишку. Відповідно, для цього потрібно підготувати саме студійний простір, аксесуарами для якої будуть:

  • ялинка з іграшками;
  • свічки або вогники;
  • красиво прикрашені меблі;
  • новорічна/різдвяна атрибутика.

Зйомку краще запланувати заздалегідь, багато записуються на грудневі фотозйомки в жовтні-листопаді. У процесі переговорів ми уточнимо, які речі та аксесуари взяти з собою. Також мені важливо знати, скільки людей братиме участь в цій події.
Не хвилюйтеся, я завжди підказувати як позувати та допомагаю зі створенням настрою в кадрі! Ви отримаєте яскраві та емоційні новорічні фото!

Нюанси зйомки новорічної сімейної фотосесії у студії

Під час обговорення майбутнього дійства вам в першу чергу потрібно вибрати інтер’єр. Студії пропонують безліч красивих декорацій: є класичні варіанти із зеленою ялинкою, є більш сучасні білі ялинки і т.д.

Далі ми підберемо одяг: частина сімей воліють фотографуватися в затишному одязі – пухнастих светрах і джинсах, частина приходять у вечірніх нарядах. Одяг може бути символічним – з оленями, ялинковими гілками, норвезьким візерунком, бажано, щоб він був в одній колірній гаммі у всіх учасників. Ви можете взяти 2 варіанти одягу, в різних декораціях буде свій образ. Для маленьких діточок іноді приносять забавні костюмчики діда Мороза або сніговика, я за експерименти!
Я завжди радий новорічним фотосесіям, в яких беруть участь діти. Це дозволяє створити по-справжньому емоційні новорічні фотографії. Не варто захоплюватися тільки позування на камеру, можна поховатись за ялинку, пострибати, побігати. У дитячих студіях є іграшки-гойдалки, машинки, дітки з ентузіазмом катаються на них. Більшість дітей обожнюють розбирати подарунки, які вони знаходять біля ялинки, покидати та погратись штучним снігом.

Я роблю і загальні кадри сім’ї, і окремі знімки, де присутні тільки діти. Середній і крупний план зйомок, веселі личка, іграшки в руках – все це створює індивідуальність при проведенні дитячих зйомок та створює настрій й на новорічних фотосесіях.
Новорічна фотосесія тільки стає більш різноманітною, якщо фотографії будуть зроблені в різних інтер’єрах. Професійна студія це дозволяє. Тому можна зробити новорічні фото біля каміна, , в кріслі, на килимі або під ялинкою і т.д.

Головне – приходьте на зйомку з гарним настроєм і все пройде душевно і радісно!