fbpx

VOLODYMYR GERASYMCHUK

VOLODYMYR GERASYMCHUK

Menu

Перший день народження Натана. Дитячі фото

Back to portfolio

Дитячі фото.

Одним з кращих і яскравих об’єктів фотозйомки є діти. Вони дуже відкриті в прояві своїх почуттів і вираженні емоцій, вони з азартом включаються в будь-яку гру і з задоволенням проводять час з фотографом. Цікавість і непередбачуваність дітей дає можливість робити живі та емоційні знімки дитячому фотографу. Процес фотографування дітей не з легких, але при правильному підході, присутньому у професійного фотографа, результат буде говорити сам за себе. Чудові цифрові фотографії високої якості, які будуть радувати вас та ваших близьких, надасть вам дитячий фотограф. А дитячі фото ваших дітей завжди будуть лишати найкращі спогади.

Що таке дитячі фото?

Дитяча фотосесія це фотозйомка, в якій фотограф стежить за настроєм вашої дитини, уловлюючи вдалі кадри, щоб показати особливості та моменти властиві вашій родині. Робота фотографа при цьому має досить важливе значення, бо саме він займається пошуком вдалого місця і пози для зйомки. При цьому не менш важливою є підготовка до фотосесії дитини. Наприклад, для поліпшення емоційного настрою дитини, можна зводити малюка на прогулянку, відвідати улюблене місце вашої сім’ї, подарувати яскраву іграшку, показати мультфільм і підготувати улюблені ігри перед самою зйомкою. Під час фотосесії досить нагадати дитині про яскравих спогадах, отриманих напередодні, як відразу на обличчі дитини з’явиться щира посмішка і сплеск емоцій, які є настільки бажаними на дитячій фотосесії. Дитячий фотограф може зробити фотографії вашої дитини у звичній йому домашній атмосфері. Це ідеальний варіант для дітей, які довго звикають до незнайомої для них умовах, в якій поводяться дуже скромно і недоступно, що може не відповідати звичайній поведінці вашого малюка

Де краще робити дитячі фото?

Дитячу фотосесію можна провести на природі: на вулицях міста або в парку, у вас вдома, в студії. Бажано, щоб місце для дитячої фотосесії було розташоване недалеко від вашого будинку. Дитячий фотограф завжди врахує ваші побажання і постарається вибрати найбільш комфортне місце для дитини.

Коли краще запросити дитячого фотографа?

Ми спочатку обговоримо режим дитини, кращий час – після сну і їжі, коли дитина сповнений сил, бадьорий і веселий. І підбираємо ідеальний для вас час.

Розкажіть дитині про те, що до вас приїде дитячий фотограф, і ви будете грати та фотографуватися, підготуйте улюблені іграшки та речі малюка, які можуть його розважити. Від батьків дуже важливий позитивний настрій, діти це відчувають і з задоволенням проводять час. Дві або три зміни одягу буде цілком достатньо для однієї фотосесії. Також можна з собою взяти щось смачненьке і воду, щоб підкріпити сили маленького героя.