fbpx

VOLODYMYR GERASYMCHUK

VOLODYMYR GERASYMCHUK

Menu

Весільна фотосесія в класичному стилі. Лілія та Віталій.

Back to portfolio

Весільна фотосесія.

Весільна фотосесія дуже важлива частина весільного дня. Для мене є можливо навіть основною. Бо саме з весільної фотосесії найбільше за все переглядають фотографії. Саме тому для цієї важливої частини весільного дня я відношусь з максимальною увагою.

Весільну фотосесію можна провести на різних локалізаціях. Не треба зупинятись на одному місці. Чим більш різнопланові місця будуть обрані тим більш різноманітні кадри ми отримаємо.

Я вітаю вас на моїй сторінці, присвяченій весільній фотографії! Я впевнений, що ви з особливим нетерпінням та дуже великою та справжньою відповідальністю готуєтесь до вашого незабутнього та особливого дня, хоч то історія створення нової сім’ї, чи то пропозиція вийти заміж, чи дуже бажане та яскраве весілля або можливо найщасливіші дні в очікувані дитини! Ви хочете зберегти у фотографіях найщиріші моменти вашого життя. І ви дійсно правильно обрали правильний шлях, який привів вас на мій особистий сайт, адже я знаю, що ваше бажання разом із моїми великим досвідом та відчуттям гарного кадру, які я вкладаю у кожну фотографію, – це справжня якість для весільного фотографа.

Мій досвід роботи весільним фотографом:

Весільними фотосесіями я займаюсь вже 5 років.  За ці роки була проведена 100-200 весільна фотосесія. За цей час було виконано безліч цікавих проектів (як для звичайних людей так і для відомих журналів), створено велику колекцію фотопортретів та збережено у фотографіях дуже багато ваших історій
Ось чому я люблю фотографувати:

 1. Обожнюю подорожувати, відкривати для себе нове і помічати цікаве. Тому мої найкращі фотосесії ви можете побачити в мальовничих місцях нашої країни, а саме біля замків Львівщини, особливих крайовидах карпатських гір та теплій Одесі. Також я маю велику кількість гарних ідей відносно зйомок за кордоном нашої держави, які постійно намагаюся реалізовувати. Якщо вам потрібен фотограф для репортажу в подорожі, професійний фотограф у Львові, в Україні та за її межами, – то я з великим задоволенням виконаю будь-яке ваше замовлення!
 2. Захоплююсь справжніми людьми, тому я обожнюю знімати душевні весілля.Я давно для себе зрозумів: що б отримати якісні фотографії з весільної фотосесії, фотограф має стати для клієнта другом, доті той зможе відкритися лише тоді ми отримаємо не тільки красиві, а ще фотографії ці справжніми закоханими емоційними.
 3. Я постійно слідкую за світом фотографії, технікою та комп’ютерною обробкою  весільних фото. Весільна зйомка і фотографія для мене в цілому – це напрямок, який я вважаю дуже динамічно розвивається.
  Звісно, що в першу чергу не камера робить гарні знімки, а фотограф, який тримає цю камеру. І я багато разів це доказував роблячи неповторні кадри зі звичайною 100$ камерою. Бо не камера зберігає історію, а людина.

Я дуже щасливий що саме ви звернули увагу на мою сторінку і можливо ваш вибір зупиниться саме на мені.

Залишились питання? Напишіть нам!

  Щоб забронювати свою дату на весілля достатньо просто подзвонити або написати:

  Viber: +38(095)-007-15-12
  тел.:   +38(097)-707-68-42