fbpx

VOLODYMYR GERASYMCHUK

VOLODYMYR GERASYMCHUK

Menu

Весільна поліграфія

Back to portfolio

Весільна поліграфія

Серце переповнене ніжністю і хочеться кричати про свою любов! Обійняти весь світ і розповісти йому про свою радість! Найкрасивіший спосіб поділитися своїм щастям з близькими людьми — відправити їм весільне запрошення! Задовго до хвилюючого свята, в той самий момент, коли запрошення потрапить в руки гостям — вони зануряться в атмосферу вашої казки, відчують настрій майбутнього весілля. Так весільна поліграфія зробить ваше свято унікальним.

Саме тому, так важливо, щоб запрошення стилістично збігалося з основною весільною темою, щоб воно було неповторним, оригінальним, щоб його хотілося дбайливо зберігати все життя і показувати друзям.

Але весільна поліграфія – це не тільки ексклюзивні запрошення, але і гостьові картки, план розсадки гостей, листи та багато іншого.

Що ж включає в себе весільна поліграфія?

Так-так, крім запрошень є ще маса цікавих речей, які вас обов’язково зацікавить.

  1. Save the date. Дослівно в перекладі «Збережи дату». Це картка, яка розсилається гостям за 4-6 місяців до весілля. Мета – проінформувати ваших близьких і друзів про майбутню подію, щоб вони не планували на цей час поїздок або важливих справ. Як правило, в картці молоді просять відзначити день свята в календарі.
  2. Запрошення. Знайомі нам листівки, в яких вказується ім’я запрошеного, дата весілля, місце проведення, час, дрес-код. Запрошення надсилаються або завозяться особисто молодими за 2-6 тижнів до весілля.
  3. Картка відповіді. Додається до запрошення, вона необхідна для того, щоб гість дав відповідь і ви вже точно могли знати, на скільки розраховувати людей на банкеті.
  4. Інформаційна картка. Також надсилатися разом з запрошеннями. Тут зазначається будь-яка важлива інформація, наприклад, карта проїзду (для іногородніх гостей), план весільного святкування (РАГС/виїзна реєстрація, фотосесія, прогулянка по місту, банкет і т.д.).
  5. План розсадки. Як правило, розташований при вході в ресторан, щоб гості могли ознайомитися і зорієнтуватися, куди присісти.
  6. Номери столів. Необхідні, якщо в банкетному залі кілька столів.
  7. Посадкова картка. У ній вказують ім’я та прізвище гостя. Її кладуть за конкретний стіл на тарілку.
  8. Меню, винна карта. Необхідні, якщо ви даєте можливість гостям вибрати страви та напої з меню.
  9. Картки подяки. Відправляються гостям після весілля і розпакування подарунків. В ній ви пишете слова подяки та вдячності.
  10. Розклад урочистості. Якщо на вашому весіллі буде насичена програма, ви можете повідомити про це гостей за допомогою розкладу.

Існує ще чимало атрибутів поліграфії для весілля. Ми вам розповіли про більшу частину з них.

Ми допоможемо вам розробити дизайн всіх цих надзвичайно важливих дрібниць і наповнити їх авторськими текстами. За більш детальною інформацією, стосовно весільної поліграфії, звертайтесь за номером: +38 (098) 234 69 46