fbpx
Menu

Будуарна фотосесія. Христина

Back to portfolio

Будуарна фотосесія. Що це таке? Для кого? Як проходить?

На зміну стандартним портретним зйомкам прийшла будуарна зйомка. Це унікальний вид фотосесії, який націлений на розкриття вашої жіночності та збереження у відбитках саме ваших індивідуальних рисок. Вашої природної краси та привабливість вашого тіла. Вашу пристрасть. Як часто ви називаєте себе товстою/некрасивою/худою/недостатньо підтягнутою/недостатньо… потрібне підкреслити, а у відповідь бачите здивовані очі оточуючих і вони навперебій говорять вам, що ви прекрасні?

Будуарна фотосесія – що це?

Будуарна фотосесія – це зйомка, метою якої є допомога прийняти себе, красу свого тіла. Фотограф бачить вас чистими, щирими очима, передає вашу справжню красу, яка властива тільки вам, а в повсякденному житті ми про неї забуваємо і не помічаємо. В результаті ви не просто бачите себе красивою на фото, у вас залишається вагомий доказ вашої унікальності – це фотографії, до яких ви можете повернутися в будь-який момент.

Як проходить будуарна фотосесія?

Як правило, будуарна фотосесія проходить в орендованій фотостудії, яка підбирається заздалегідь під образ і настрій героїні. Також вона може пройти у вас в дома або десь на природі у віддаленому від зайвих очей місці. Попередньо ми детально обговорюємо фотографії, які подобаються вам, як вона бачить себе, я прошу повсякденні фото для знайомства і виникнення якихось ідей. Зазвичай зйомка займає близько 1-2 годин, а попередня підготовка зачіски та макіяжу близько години. На фотосесії я намагаюсь створити легку і невимушену атмосферу. Якщо ви боїтеся роздягатися перед камерою, ви можете взяти з собою палантини, красиву білизну, напівпрозорі летючі тканини та оголюватися рівно настільки, наскільки ви відчуєте готовність всередині себе. Моє завдання передати красу вашого тіла!

Для кого призначена будуарна фотосесія?

Для молодих дівчат та справжніх жінок))). Часто на зйомку будуару, до мене приходять заміжні дівчата, які хочуть порадувати себе і свого чоловіка. Вони вже розуміють цінність красивих фотографій. Часто зйомка є подарунком на пам’ятну дату – річницю вашого весілля, день народження коханого чоловіка(хоча інколи такий подарунок роблять чоловіки своїм дружинам) або просто сюрприз. Підсумком зустрічі стають фотографії в електронному вигляді, які ми потім можемо оформити у вигляді слайд-шоу, роздруковані фото на полотні, фотокниги. Будь-який з цих форматів справляє враження, радує і надихає.