fbpx

VOLODYMYR GERASYMCHUK

VOLODYMYR GERASYMCHUK

Menu

Про нас

Весільний кординатор

Христина Герасимчук

Весільний координатор

Я – весільний координатор Христина Герасимчук. Дуже люблю свою роботу і вірю, що весілля – це найпрекрасніша мить у житті кожної нареченої, спогади про яке, хочеться пронести протягом усього життя.

весільний фотограф

Володимир Герасимчук

Весільний та сімейний фотограф

Я – весільний фотограф Володимир Герасимчук. Живу у Львові, але часто знімаю весілля по всій Україні, тому залюбки приїду і до вашого міста. Для отримання найкращого результату, я знімаю не тільки на цифрову техніку, а також на плівкову. Найголовніше для мене, це -показати ваші щирі емоції в кадрі, ваше кохання і тепло. Мрію, обожнюю подорожувати, тому в моєму портфоліо, ви можете знайти весільні фото з усіх куточків нашої країни. Я люблю фотографувати та знайомитися з новими людьми.
Я весільний фотограф і зберегти ваші спогади є найважливіше для мене.

Галина Мочульська

Галина Мочульська

Каліграфія, графічний дизайн.

Текля Потоцька – моя творча маска.
За вісім років в сфері архітектури навчилась чіткості, і знайшла сміливість займатись тим, що приносить енергію і задоволення. Радо вивчаю каліграфію і працюю в графічному дизайні.

Справжні відгуки

“ Оце буквально вчора забрали свої фотоальбоми і вони неймовірні! Сказати, що ми в захваті - це нічого не сказати! Переглядали фото весілля разів 100 напевне! А ще як врахувати, що чоловік мій не фанат фотографуватись, то це чудо, що він піддався фотографу!! Володимир, ти молодець!! Величезне дякую!! ”
“ Класний фотограф, комунікабельний і професійний) Допоможе підібрати образ, дасть поради щодо всіх деталей, якщо треба, має своє бачення. А також завжди готовий імпровізувати з моделями, ловити моменти і враховує побажання) Вкінці отримаєте величезну купу гарних фотографій 🙂 ”
“ Чудовий фотограф! Замовляла фотосесію для себе і мами, Володя підказував як ставати, що поправити, як посміхатись і т.д) це було дуже потрібно бо не знала взагалі як треба) фотки вийшли бомбезні, красуються в рамочках вдома) ”
“ Володимир, дякуємо за чудові фотографії ))) особливо за те, що зробив наш день трохи теплішим 🙂 було дуже приємно познайомитись з такою позитивною людиною і професіоналом своєї справи ))) P.S якщо хтось думає, що він не фотогенічний, то Володя доведе вам, що це не так) 👰🎀📷📷 ”
“ Чудовий професійний фотограф. Першу фотосесію замовляла для мами на День Народження. Вийшли і індивідуальні, і сімейні фото. З Вовчиком настільки легко та весело, що одразу починаєш отримувати задоволення від зйомки. Він не просто фотографує, а завжди підказує як стати, як подивитися. За порадою брали і реквізит, і різний одяг, тому результат був дуже живий, яскравий, просто неперевершений. Другою фотосесією була прогулянка у Львові. І це було чудово. Динамічно, активно, емоційно! Дуужже сподобалось. А якість і кількість готових фотографій вражає!)) Тож всім рекомендую Вовчика як людину, яка отримує задоволення від своєї справи і заряджає своїм позитивом та енергією під час зйомки! ”
Валерія Кузь
Валерія Кузь
Львів
Галина Грицишин
Галина Грицишин
Львів
Tania Balatska
Tania Balatska
Львів
Катя Гриновець
Катя Гриновець
Львів
Тетяна Васюк
Тетяна Васюк
Київ