fbpx

VOLODYMYR GERASYMCHUK

VOLODYMYR GERASYMCHUK

Menu
Новорічна сімейна фотосесія

Новорічна сімейна фотосесія

Back to blog list

НОВОРІЧНА СІМЕЙНА ФОТОСЕСІЯ

Новорічні сімейні фотосесії сьогодні дуже популярні, і не дарма. Зйомки всією сім’єю за участі професійного фотографа – це не просто можливість отримати гарні фото коханих людей, а й можливість зарядитися святковим настроєм. Вибір нарядів, новорічних прикрас і декоративних елементів, напевно, підніме настрій вам і вашим рідним, як і спільне придумування ідей для фото.

Так само ви можете звернути увагу на індивідуальну новорічну фотосесію.

Ви завжди можете зробити подарунок у вигляді цієї фотосесії близькій людині за допомогою подарункового сертифіката.

Новорічна сімейна фотосесія

ЩО ТАКЕ НОВОРІЧНА СІМЕЙНА ФОТОСЕСІЯ?

Новорічна сімейна фотосесія передбачає створення серії знимків всієї родини в переддень свята. Створюється святкова атмосфера, використовується відповідний реквізит – новорічні гірлянди, шапочки Санта-Клауса, бенгальські вогні. В якості місця проведення зйомки може виступити як фотостудія, так і ваша квартира, а також центр нашого красивого міста.

Дитяча новорічна фотосесія

ЯК ПІДГОТУВАТИСЯ ДО НОВОРІЧНОЇ СІМЕЙНОЇ ФОТОСЕСІЇ?

При підготовці до зйомки подбайте про одяг. Ваші речі повинні гармонійно поєднуватися між собою. Важливо, щоб вам було комфортно в одязі. Продумайте стиль одягу, при цьому краще, щоб всі члени сім’ї були в речах одної стилістики. Віддавайте перевагу простим фасонам, щоб одяг не відволікав всю увагу

Подумайте про місце проведення фотосесії – це не обов’язково повинна бути студія. Можливо, ви хочете зробити фото у вашій квартирі, але важливо, щоб вона була просторою та світлою.

Як підготуватись до новорічної сімейної фотосесії в студії

ЯК ФОТОГРАФУВАТИСЯ НА  НОВОРІЧНУ СІМЕЙНУ ФОТОСЕСІЮ?

Новорічні сімейні фотосесії в студії принесуть вам справжнє задоволення, якщо ви розслабитеся і будете робити в кадрі те, що хочеться. Особливо це стосується маленьких дітей. Не потрібно змушувати їх позувати – це буде виглядати неприродньо. Досвідчений фотограф зможе «зловити» кілька хороших моментів для чудових знімків під час їх ігор


Під час фотосесії радимо не завмирати в очікуванні клацання фотоапарата. Краще, щоб в кадрі був присутній рух – тоді у вас вийдуть «живі» фотографії. Пограйте з малюком, покорчіть гримаси, розсмішіть з чоловіком один одного. Будьте собою і тримайтеся природньо. Тоді фотограф зможе вловити цікаві моменти для відмінних фото.

ЯК ФОТОГРАФУВАТИСЯ НА НОВОРІЧНУ СІМЕЙНУ ФОТОСЕСІЮ

0 comments

Here is no comments for now.

Leave a reply