fbpx

VOLODYMYR GERASYMCHUK

VOLODYMYR GERASYMCHUK

Menu
Мішковина та мереживо в оформленні весілля у стилі рустик

Мішковина та мереживо в оформленні весілля у стилі рустик

Back to blog list

Оформлення у стилі рустик

Весілля в стилі рустик вже не перший сезон залишається у тренді. Якщо вам подобається її затишна простота, то сьогодні ми підкажемо, як за допомогою мішковини і мережива оформити весілля у стилі рустик.

Варто відзначити, що мереживо, мішковина та деревина — це основні елементи декору весілля в стилі рустик.

Отже, що ж можна прикрасити за допомогою мережива та мішковини.

Весільна арка. Мереживо і мішковина дуже легко допоможуть вам задрапірувати весільну арку.

Місце церемонії. Стільці для гостей, доріжка до вівтаря, гірлянди — все це можна прикрасити з використанням мішковини або мережива, а також їх поєднання.

Стіл. Композиції на столи гостей та молодят, ранери і оформлення столових приборів, прикраса стільців — все це можна зробити з мереживом та мішковиною.

Торт. Звичайно, безпосередньо у весільному торті НЕ буде мішковини і мережива, але їх красива імітація зробить ваш весільний десерт завершальним акордом свята.

 

Букет нареченої. Замість класичних атласних стрічок для букета нареченої в стилі рустик використовуйте мішковину або мереживо — це додасть стилю образу нареченої.

Запрошення. Створюючи запрошення на весілля, ви можете використовувати як справжні мережива і мішковину, так і їх надруковану текстуру, що імітує мішковину або мереживо.

Якщо ви плануєте використовувати на весіллі коробку для листівок, то її можна теж виконати в рустик стилі з використанням мішковини і мережива.

Подарунки для гостей та різні атрибути для вашого весілля також ефектно виглядатимуть з мішковиною та мереживом.

 

0 comments

Here is no comments for now.

Leave a reply