fbpx

VOLODYMYR GERASYMCHUK

VOLODYMYR GERASYMCHUK

Menu
Креативні способи прикрасити ваше велике свято повітряними кульками

Креативні способи прикрасити ваше велике свято повітряними кульками

Back to blog list

Повітряні кульки є простими і недорогими прикрасами, веселими та дивакуватими, і просто вражаючими у день свята! Ми бачили веселі ідеї весільних кульок, які використовуються у всьому, від веселих фонів до декорацій церемоній, а також від оформлення прийому до весільних фотографій. Є багато способів надування повітряних кульок у ваш великий день, давай подивимось на деякі із них. Приготуйтесь до натхнення!

1. Фони із повітряних кульок для весільної церемонії

Повітряні кульки можуть використовуватись для створення неймовірних арок та фону. Використовуйте багато повітряних кульок, щоб покрити всю стіну, і омріяний фон готовий.

2. Весільні центри прикрашені повітряними кульками

Також, повітряні кульки у вашому центрі прийому додадуть висоти та візуальний інтерес до вашого місця проведення свята.

3. Ідеї для декорації весілля

Ідеї прикрашання весілля повітряними кульками, пройшли довгий шлях з минулого, з творчими варіантами показати їх на весільній церемонії та прийомі. Ми рекомендуємо використовувати повітряні кульки разом із квітами та зеленню, щоб вам не знадобилось так багато квітів, і цей план дозволить заощадити ваш бюджет.

4. Весільні символи на повітряній кульці

Додайте повітряну кульку до свого весільного знаку, щоб підкреслити його і бути впевненими в тому, що ваші гості його помітять.

5. Декорування весільного залу

Тільки увіть, що ви йдете проходом, встеленим гіганськими повітряними кульками, або дивитесь на своїх гостей, щоб побачити повітряні кулі, прив’язані до кожного стільця — досить вражаюче,
правда?

6. Ідеї номерування весільних столів гіганськими повітряними кульками

Гігантські пронумеровані кульки обов’язково допоможуть гостям знайти свій стіл. Ваш винахід обов’язково виглядатиме красиво та весело.

7. Прекрасні романтичні весільні фотографії

Повітряні кульки є прекрасним аксесуаром для весільних фотографій, і ми впевнені, що ваші фотографії будуть чудовими!

8. Для того, хто нестиме ваше кільце та для квіткової дівчинки

Вона не стане кращою, за вашу квіткову дівчинку та/ або за носія кільця, що нестиме одну повітряну кульку по проході, проте, весільна кулька — це чудова альтернатива букету, оскільки, діти можуть перетворити свій ніс у кольоровий від пилку квітів.

9. Веселі весільні ігри

10. Весільні ідеї для дітей

Діти люблять повітряні кульки, то чому б не прив’язати малу повітряну кульку до своїх весільних подаруночків гостям?

11. Відправлення побажань

Повітряні побажання, яскраві вогні та феєрверки стали популярними способами завершення свята, але нам подобається ідея випускання великої кількості різнокольорових кульок, щоб відсвяткувати закінчення вашого великого дня.

 

 

0 comments

Here is no comments for now.

Leave a reply