fbpx

VOLODYMYR GERASYMCHUK

VOLODYMYR GERASYMCHUK

Menu
Коли починати підготовку до весілля?

Коли починати підготовку до весілля?

Back to blog list

Коли починати підготовку до весілля?

Оптимальний час підготовки

Кожне весілля, як і кожна пара, унікальна, тому в весільній підготовці немає суворих правил і термінів, яких повинні дотримуватися всі молодята. У кожного весілля свій бюджет, стиль, концепція і, відповідно, терміни підготовки. Одна справа, якщо ви плануєте затишне свято для невеликого кола гостей, інша – якщо ви мрієте про пишне святкування в найрозкішнішому ресторані або феєричне весілля з унікальною концепцією.

Але і в тому, і в іншому випадку доведеться бронювати майданчик і підрядників, графік зайнятості яких розписується на місяці вперед. Тому відкладати всі організаційні питання на потім і відводити на підготовку два тижні – не найкраще рішення. З іншого боку, починати підготовку за півтора-два роки до свята теж не варто: за цей час може змінитися все – від бажаної концепції до розміру твоєї весільної сукні.

Бронюючи ресторан за два роки, ти не можеш бути впевнена на 100%, що за цей час в ньому не зроблять ремонт (результати якого тобі не сподобаються), або що ти сама просто не передумаєш і не захочеш майданчик в іншому стилі.

Час, коли ти будеш нареченою, прекрасний  і неповторний, тому підготовка до весілля не повинна перетворюватися у перегони. Ми проводили опитування серед наречених, і більшість з них відповіли, що оптимальний час підготовки – 5-6 місяців. За цей час можна без зайвого поспіху розробити унікальну концепцію і приділити належну увагу дрібницям.

При плануванні весілля у високий сезон або на красиві дати бронювати підрядників і майданчик необхідно якомога раніше. При сильній завантаженості нареченого і нареченої підготовка може розтягнутися і до 9-12 місяців, але чим довше вона триває, тим вищий ризик того, що в процесі ти передумаєш щодо тих чи інших елементів весілля.

Скільки б часу у тебе не було, тобі, по-перше, не потрібно піддаватися паніці – навіть в найкоротші терміни можна організувати гарне свято. А, по-друге, тобі не обійтися без чіткого плану підготовки – інакше є ризик і за рік не встигнути і упустити безліч важливих моментів. Так що, перед тим, як приступити до організації свята, ознайомся з нашим чек-листом, співвіднести список завдань з тим часом, яким ти маєш, і правильно розставити пріоритети.

Розставляємо пріоритети

ЧАС ПІДГОТОВКИ: 1 МІСЯЦЬ

 1. Якщо з підготовкою до весілля доводиться поспішати, перше, чим тобі варто зайнятися – це пошуками досвідченого весільного організатора. Навіть в найобмеженіші терміни професіонал підбере тобі команду підрядників і знайде вільну площадку під ваш бюджет.
 2. На розробку індивідуальної концепції декору часу немає, так що або вибирай самодостатнє місце, яке не потребує додаткового декору, або дотримуйся більш класичного стилю, так як на опрацювання деталей часу не вистачить.
 3. Ще один варіант – готові шаблони оформлення, які пропонують деякі студії декору або весільні агентства. Так, це не унікальне рішення, але це продуманий, гарний декор, в якому враховані всі необхідні деталі і зони.
 4. На розсилку весільних запрошень  немає часу, тому краще віддати перевагу весільному сайту.
 5. Чим більше у тебе буде помічників, тим простіше все встигнути: знайди ведучого, якому зможеш повністю довірити складання програми; кавер-групу і діджея – щоб не завантажувати себе ще й підбором музики; а організацією дівич-вечора можуть зайнятися подружки.

ЧАС ПІДГОТОВКИ: 2-3 МІСЯЦІ

 1. В першу чергу бронюй майданчик, весільного організатора (при необхідності), фотографа та відеоографа.
 2. Якщо весілля проходить влітку, краще вибирати для святкування не суботу, а неділю або будній день. Так ймовірніше знайти вільні майданчики і підрядників вище.
 3. Чим більше гостей, тим складніша координація і більше деталей потрібно продумати. Так що, якщо терміни підготовки обмежені, радимо вибрати камерний формат заходу.

ЧАС ПІДГОТОВКИ: 4-6 МІСЯЦІВ

 1. Оптимальний час для організації свята. Тому основна порада – на початку підготовки скласти графік (розписати основні завдання по місяцях і тижнях) і намагатися не відхилятися від нього.
 2. Не забудь про важливі дрібниці: подачі заяви в РАЦС, постановці весільного танцю, репетиції весільного образу, компліментах для гостей, дівич-вечорі.

ЧАС ПІДГОТОВКИ: 7-9 МІСЯЦІВ

 1. Не квапся відразу ж завантажувати себе весільними клопотами. Є ризик швидко перегоріти. Краще присвяти перший час після заручин пошуку в інтернеті та натхненню і склади мудборд.
 2. Часу вистачить на те, щоб шити плаття на замовлення і більш детально продумати концепцію.
 3. Якщо ти хотіла робити якийсь декор для весілля самостійно, закладай на підготовку не менше пів року. І не відкладай цю задачу в дальній ящик – останні тижні перед весіллям в будь-якому випадку будуть досить завантаженими.
 4. За 7-9 місяців можна підготуватися до весілля за кордоном: в більш короткі терміни, на жаль, складно знайти майданчик (в США і Європі їх бронюють мінімум за пів року), оформити візи і необхідні документи для офіційної реєстрації в іншій країні.

ЧАС ПІДГОТОВКИ: 9-12 МІСЯЦІВ

 1. Головне правило підготовки, якщо ти починаєш її завчасно: не впевнена – не бронюй. Як правило, за бронь дати у підрядника або майданчика буде потрібно заставу, яка не повертається у разі, якщо ти просто передумала. А зайві витрати тобі ні до чого.
 2. Крім запрошень, підготуй для гостей картки Save the date – це попередні запрошення, які гості отримують відразу після того, як пара визначилася з датою весілля. Ті гості, які живуть в інших містах, змушені часто їздити у відрядження або багато подорожують, зможуть правильно спланувати свою зайнятість, щоб бути присутніми на вашому весіллі.
 3. Не купуй сукню за рік до весілля – завжди є ризик того, що за такий значний проміжок часу твоя фігура зміниться, і сукня буде сидіти на тобі вже не так, як потрібно.

Залишились питання? Напишіть нам!

  Щоб забронювати свою дату на весілля достатньо просто подзвонити або написати:

  Viber: +38(095)-007-15-12
  тел.:   +38(097)-707-68-42

  0 comments

  Here is no comments for now.

  Leave a reply