fbpx

VOLODYMYR GERASYMCHUK

VOLODYMYR GERASYMCHUK

Menu
Ідеї нумерації столів на весіллі

Ідеї нумерації столів на весіллі

Back to blog list

Різновиди нумерації столів на весіллі

Весільні аксесуари —  важлива складова весільного святкування. З їх допомогою весілля набуває оригінальності та відмінності. Якщо на вашому святі буде більше, ніж 15 осіб, то вам слід подумати про розсадження ваших запрошених гостей. При виборі місця в ресторані, розсадження позбавить гостей від збентеження і плутанини. До того ж, ви можете самостійно розподілити всіх гостей по інтересам для їх і свого ж комфорту. Наприклад, ви можете посадити всіх друзів за один стіл.

План розсадження і посадкові  картки вже давно закріпилися в декорі весілля, вони повинні відповідати стилю і колірній гамі вашого свята.
Ми хочемо показати вам невелику частину даного розділу – нумерацію столів. Здавалося б все нічого і що можна придумати оригінального для нумерації? Але ні. На цю тему можна знайти величезну кількість різноманітних ідей. Номери столів можна надрукувати, намалювати на склі, вирізати з дерева, підвісити на кулі і багато багато іншого. Ми постарались зібрати для вас найбільш, на нашу думку, цікаві, вигідні та ефектні рішення!

1. Спили дерева
Номерки на столи на весілля на невеликих дерев’яних спилах виглядають чудово на святі. Особливо гармонійно вони будуть виглядати в оформленні весіль в популярних сільських стилях: еко, рустик і кантрі.

2. Пляшки
Для оформлення номерів столів на весілля на банкеті можна застосувати звичайні пляшки з під напоїв. Пофарбуйте їх в колір весілля і використовуйте в якості підсвічників або ваз для квітів. Так у вас навіть вийде декор 2 в 1.

3. Крейдова дошка
Крейдяна дошка — відмінний варіант для створення інформаційних аксесуарів, в тому числі стильних номерів столів на весілля. Простий та оригінальний елемент декору додасть вашому святу затишну атмосферу.

0 comments

Here is no comments for now.

Leave a reply