fbpx

VOLODYMYR GERASYMCHUK

VOLODYMYR GERASYMCHUK

Menu
Геометрія на весіллі

Геометрія на весіллі

Back to blog list

Геометрія на весіллі: 12 порад

Геометрія на весіллі — ідеальний вибір, якщо ви любите мінімалізм і розумієте, що стильні рішення і пишне оформлення не синоніми.

Це не означає, що в рамках декору з безліччю елементів геометричні фігури будуть здаватися відлюдниками, зовсім немає. Просто сьогодні ми об’єднаємо два тренди – мінімалізм і геометрію – і подивимося, що іноді такий дует може передати ваш настрій яскравіше, ніж численні деталі.

1.Арка та геометрія

З арками взагалі відбувається щось неймовірне, але такий варіант не просто концентрує увагу гостей (не потрібно розглядати кожен бутон та листочок, оскільки, їх просто немає), але і створює ілюзію фону. Ним стає сама природа, якщо ви маєте в своєму розпорядженні подібну арку не в приміщенні. І це дійсно виглядає круто.

2. Весільний торт з геометричними фігурами

Думаю, ви помітили, як всі ці багатокутники прекрасно поєднуються із зеленню та квітами. На мій погляд, досить просто зелені. Цікаво рішення з топерами, в цілому прекрасна композиція. Геометричні фігурки можуть бути різними, наприклад, яскравішими (у нас є майстер-клас по їх створенню).

3. Деталі оформлення столів

Перетворюємо елегантний мінімалізм на високий рівень. З’єднуємо прямі лінії білого і золотого з сукулентами та крихітними геометричними акцентами. Комбінація забезпечить абсолютно збалансований результат, і нічого зайвого.

4. Різні матеріали

Використання природних елементів завжди приваблювало декораторів. Дерев’яний стіл, трохи зелені та підсвічники з натурального каменю — прекрасний спосіб показати зв’язок з природою, не забуваючи про тенденції. Відхід від складних акцентів в сторону демонстрації фактур, з грою на простих формах.

5. Додамо геометрії блиску

З фактурою все зрозуміло. А ось метали в оформленні весілля залишаються на вершині слави. Подібні композиції можна використовувати для фотосесії в студії, а ще вони чудово замінять задній фон, декорований живими або паперовими квітами.

6. Якщо хочеться фарб

Коли захочеться з’єднати геометричні фігури та яскраві кольори, згадайте кубізм та футуризм. Найкраще поєднати ексцентричність з прозорістю скла. Використовуйте ці елементи разом, і соковитість фарб знайде легкість.

7. Кільце – вже геометрія

Безумовно, звична форма кільця — коло — і так є геометричною фігурою. Круглі або прямокутні діаманти так само. Але ми підемо далі і виберемо в якості прикладу ось такий варіант, що підкреслює любов до геометрії ще сильніше (і що вже приховувати, однозначно виділяється на тлі своїх побратимів зі звичними формами).

8. Прозорі номерки на столи

Акрил стає одним з найпопулярніших матеріалів для створення деталей весілля. З ним набагато простіше працювати, ніж зі склом, його вартість нижча. Але в загальній концепції ці дрібниці вкрай важливі. Прозорі номерки на столи — рішення не тільки для тематики геометрії (для неї тут зроблено відповідне нанесення), а й для багатьох стилів весілля.

9. Витримана поліграфія

Візьміть кілька прямих, симетричних ліній і з’єднайте з акуратним шрифтом. Справа за текстом! Стильно, витримано, елегантно. Хай живе мінімалізм!

10. Не забуваємо про сукню!

Тенденція може бути застосована не тільки для вашого декору. Якщо ви обожнюєте геометричну тему, використовуйте цю ідею і в пошуках своєї сукні. Тоді вся естетика весільного дня буде ідеальною.

11. Підвісний декор

Підвішувати геометричні форми — особливе задоволення. Ніби літають у повітрі, наповнені рослинами, вони виглядають витончено і все ще незвично. Зауважте, що мінімалізм грає на руку, адже ми не просто оформляємо стильно, ми ще й економимо бюджет.

12. Від малого до великого

Квіткова люстра —тренд, який буквально на очах набирає обертів! Ідея з папороттю та квітами на геометричній формі неймовірна!

0 comments

Here is no comments for now.

Leave a reply