fbpx
Menu

VOLODYMYR GERASYMCHUK

Wedding & Family photographer

Весыльний фотограф Володмир Герасимчук

Я фотографую щасливих людей з вогнем в очах та вітром у волоссі. Людей для яких фотографія - це не лише набір картинок, а маленька історія з їхнього життя. Мої фотографії про людей, а не про пози. Про справжні миті щастя та посмішки, про щиру любов та живі емоції. Світло, атмосфера, локація та образ звичайно дуже важливі, але без "справжніх" все це не має змісту.

Кілька слів про мене: люблю подорожувати, люблю пригоди, люблю проводити час зі своєю дружиною та донькою, дивитись веселі фільми, слухати рок та робити живі фото. Саме ці речі надихають мене на втілення моїх цілей.

Буду радий познайомитись з Вами та розказати мовою фотографій Вашу історію.

Володимир Герасимчук

Я в соціальних мережах
EMAIL:

wolfhound9111@gmail.com

Номер телефону:

+ 38 097 707 6842
+ 38 095 007 1512

ДІЗНАТИСЬ ЗА НАЯВНІСТЬ ВІЛЬНОЇ ДАТИ

Ви можете залишити ваше повідомлення

Відгуки:

“ Емоції збережені у фотографії... Ні секунди не пожаліли, що обрали Володимира в якості фотографа на нашому весілля. Якість отриманих фотографій на найвищому рівні. Рекомендуємо. ”
“ Просто в захваті від зйомки! Не думала, що зможу так гарно виглядати на кожній з 250 фото😀! Особливо хочу відмітити сам процес - Володимир дуже швидко придумує кадр і показує як саме потрібно стати (для тих, хто губиться перед камерою - це просто супер! З власного досвіду знаю, що є багато фотографів, які забивають на процес і просто кажуть: "ставайте якось") Щиро рекомендую! Дуже продумана робота аж до самої подачі результату (флешка і упакування друкованих фото дуже гарні), не пошкодуєте;) ”
“ Володя - старанний професіонал і творча людина) з ним легко і приємно працювати! Фото вийшли світлі і яскраві, за все вдячні (особливо за старання під час післявесільної фотосесії)! =*) ”
“ Volodymyr is a talented photographer. It was easy to take pictures him. He made us laugh and told us exactly what to do. Thank you ”
“ Кращого професіонала годі і шукати! Жодного разу не пошкодували, що саме Володимир допоміг нам зберегти пам`ять про наше весілля. Він дуже тонко підмічає моменти, вітер, світло та настрій, допоможе і підкаже вам, як і що робити, і ми можемо з впевненістю сказати, що ви залишитесь задоволені!! Нереально приємна і позитивна людина, а головне - майстер своєї справи! . Всі весільні фото вийшли просто бомба!!! Крім весільної фотосесії в нас ще була дозйомка у Львові, де ми в одночас отримали екскурсію по всіх крутих місцях і закутках Львова і багато красивих Львівських фото!!!Бажаємо успіху у твоїй роботі, нових професійних звершень та побільше хороших клієнтів! Дякуємо тобі...!)) ”
Nadiia Khmeliuk
Nadiia Khmeliuk
Оксана Сидорук
Оксана Сидорук
Michael Dub
Michael Dub
Peter Horoshko
Peter Horoshko
Оля Шеповалова Ромась
Оля Шеповалова Ромась