fbpx

VOLODYMYR GERASYMCHUK

VOLODYMYR GERASYMCHUK

Menu
Чому зйомка триває дві години

Чому зйомка триває дві години

Back to blog list

— «А можна не дві години зйомки, а одну? Нам не потрібно багато фото»
— «Моя дитина ще маленька і не витримає 2 години фотографуватись»
— «Нам 15 фото вистачить з головою, давайте максимум годинку пофотографуємось»
Я часто отримую такі повідомлення, тому хочу пояснити свою позицію.

Найважливіше — результат. У вартість пакету входить зйомка в яку включено 2 години мого часу. І доволі часто я змушений лишатись і на довший час. Але зйомка може тривати одну годину, якщо я зрозумію що є всі необхідні нам кадри, або діти чи ви вже втомились.
Ви платите за результат! Не за час поруч зі мною, не за 60 хвилин, а за результат. Звертаючись, до професійного фотографа — ви впевнені в тому, що отримаєте стабільно-хороший результат. А як що дитина 30 хвилин спала і 30 хвилин вередувала і хотіла їсти, видати гарний результат просто не можливо!

Дітей не можливо передбачити. Особливо це стосується малюків. Після трьох років вже легше і можна фотографуватись хоч і цілий день (правда вся зйомка має виглядати не як позування під кожним деревом, а як весела гра!), а от з малюками складніше. Наприклад, Марко, що на фото ще зовсім маленький. Йому 3 місяць і після 15 хвилин, як ми почали зніматись, він почав вередувати та заснув. І це не зважаючи на те, що він гарно виспався перед зйомкою. Він одразу був не в настрої. Плакав, хотів їсти та спатки. А потім настрій налагодився і за пів години ми зробили купу кльових кадрів. Навіть слину, яка заливає татка впіймали. Тому круто, що зйомка була вдома і часом не керувала студія. Інакше б в час, коли Марко знову був би в настрої нам довелося покинути приміщення. І фактично ми би зняли тільки кілька кадрів, як малюк спить і кілька кадрів, як вередує.

Або ще одна схожа ситуація. Сім’я забронювала зйомку за місяць до дати. Але в доньки за цей час змінився режим сну, а враховуючи, що в студіях взимку шалений ажіотаж, час перенести на інший не вдалося. Так, перші 30 хвилин маленька забавлялась, а потім почала вередувати й хотіла спатки. Зробити хороші кадри нам вдалося, але година оплаченого часу в студії згоріла. Тому я хочу порекомендувати вам робити так: якщо дитині ще немає трьох років, краще проводити зйомку вдома або на вулиці. Якщо вдома не хочеться, будьте готові, що студію можливо доведеться покинути раніше заброньованого часу, або навпаки фото вдасться зробити в останні 30 хв. Завдяки тому, що я виділяю на зйомку 2 години я перестраховую себе і вас додатковим часом, аби точно отримати такі фото, які ви собі уявляєте, і які будуть зігрівати вас теплими спогадами довгі роки.
А ще буває так, що щоб передати усю вашу велику батьківську любов до ваших дітей, однієї години просто не достатньо!))

Якщо зйомка для вас двох, то якраз 2 години прогулянки — це ідеальний проміжок щоб зафіксувати почуття. Всі різні люди, буває виходить швидше, буває потрібно більше часу. Якщо треба я буду знімати ще. А буває й так що ви хочете ще отак і отак і там і там. Тоді коли 2 години часу вже ніби збігло, а нам разом весело та ще лишилось купа нерозказаних один одному історій, ми продовжимо зйомку. Ну чого тоді зупинятись?)))

0 comments

Here is no comments for now.

Leave a reply