fbpx

VOLODYMYR GERASYMCHUK

VOLODYMYR GERASYMCHUK

Menu
8 основних обов’язків дружки на весіллі

8 основних обов’язків дружки на весіллі

Back to blog list

Основні обов’язки дружки на весіллі

Бути дружкою —це не тільки честь, але і безліч обов’язків. Що чекає тебе в цій хвилюючої ролі? Читай в нашій статті!

 1. Зовнішній вигляд

Виглядати на всі 100 – прямий обов’язок кожної дружки на весіллі. Чудово, якщо у нареченої є можливість оплатити витрати на сукні своїх дружок, але якщо ні, тобі самій потрібно подбати про те, щоб плаття, взуття та аксесуари поєднувалися між собою і підходили по стилю до весілля та до нареченої. Завдання твого плаття —  не привертати до себе якомога більше уваги, а допомогти створити гармонійну картинку свята.

 1. Допомога в підготовці весілля

Тобі доведеться  вислухати всі переживання нареченої, супроводжувати її у весільному салоні, допомогти в підготовці декору. І виконати ще тисячу прохань, з якими наречена буде звертатися до тебе в цей напружений період.

 1. Організація дівич-вечора

Зазвичай організація дівич-вечора — обов’язок дружки, але сучасні наречені часто вважають за краще брати її на себе. У цьому випадку буде потрібно лише твоя допомога. Пам’ятай, що у нареченої і так дуже багато справ і турбот, і у тебе є відмінна можливість допомогти в організації такої важливої події. Обов’язково поцікався, який формат дівич-вечора хоче наречена і чи є у неї конкретні побажання.

 1. Необхідна присутність

Заздалегідь уточни у нареченої ,о котрій годині тобі потрібно прибути на свято. Можливо, тобі доведеться приїхати раніше, щоб допомогти на зборах або у вирішенні якихось організаційних моментів. А про запізнення навіть не варто й думати!

 1. Підтримка нареченої

В день весілля наречену може охопити паніка, і саме дружки повинні її заспокоїти та підтримати. Можливо, для цього тобі доведеться постійно тримати зв’язок з весільними підрядниками — це дозволить переконати наречену, що все йде за планом. А може, буде досить просто надавати психологічну підтримку або допомагати поправляти фату та макіяж. Пам’ятай, що весілля — дуже хвилюючий день для нареченої, і їй як ніколи потрібна дружня підтримка.

 1. Допомога на весіллі

Іноді активно залучають у проведенні самого святкування : просять потримати кільця та ​​букет в момент реєстрації, влаштовують різні інтерактиви, готують окремий виступ нареченої з дружками та ін. Ні в якому разі не відмовляйся, якщо тобі довіряють якусь частину свята — це вірний знак того, що ти важлива людина для нареченої та нареченого.

 1. Привітання

Тебе, як особливо близьку людину нареченій, швидше за все, попросять привітати молодят в числі перших, тому підготуй промову заздалегідь. Чудово, якщо замість традиційної промови, ти придумаєш з друзями щось оригінальне і по-справжньому здивуєш головних героїв вечора.

 1. Будь поруч

Пишне весільне плаття складно назвати зручним, тому постарайся бути поруч з нареченою, щоб допомогти їй, коли це буде потрібно. І, звичайно, як справжня подруга, ти повинна стежити за тим, щоб протягом усього дня головна героїня свята виглядала бездоганно і була в чудовому настрої.


Залишились питання? Напишіть нам!

  Щоб забронювати свою дату на весілля достатньо просто подзвонити або написати:

  Viber: +38(095)-007-15-12
  тел.:   +38(097)-707-68-42

  0 comments

  Here is no comments for now.

  Leave a reply