fbpx

VOLODYMYR GERASYMCHUK

VOLODYMYR GERASYMCHUK

Menu
7 порад як обрати обручки

7 порад як обрати обручки

Back to blog list

Як правильно обрати обручки?

  1. Для початку потрібно визначити  для себе, з якого металу Ви хочете обручки: із  жовтого, червоного або білого золота, срібла, платини або інших сплавів? Подумайте, чи хочете, щоб в обручках були камені? Якої ширини хочете кільця, тонкі і ніжні або більш масивні?

  1. Якщо Ви хочете кільця з каменем, почитайте, який камінь підходить саме Вам? Подумайте, яке каміння Вам подобаються за структурою і кольором. Занадто великі камені можуть чіплятися за одяг, будьте обережні, Вам повинно бути зручно і комфортно.

  1. Якщо Ви хочете класичні золоті кільця, подумайте над формою, яка Вам подобається. Профіль кільця також може бути різним, вибирайте на свій смак і відчуття комфорту. Поміряйте кілька кілець, подивіться, як вони виглядають на руці.

  1. Уникайте складних форм кілець. Кільце не повинно чіплятися за одяг, пам’ятайте, що носити Вам його не тільки в день весілля, але і все життя, кільце має бути зручним в носінні.

  1. Пам’ятайте, що в холод товщина пальця звужується, в спеку навпаки розширюється, тому не беріть кільце в притик. Кільце має бути трохи вільнішим, але і не злітати з пальця.

  1. Приділіть увагу пробі. Кільця 585 дуже міцні і не втрачають відтінок, 750 ж трохи яскравіші, але більш схильні до деформації. Проконсультуйтеся з фахівцем у магазині.

  1. Пам’ятайте про товщину Ваших пальців. На тонких пальцях краще виглядають і вузькі кільця шириною 2.5-3.5 мм, і широкі 8-10 мм. кільця. На більш пухкі пальці варто вибирати середні по товщині кільця.

0 comments

Here is no comments for now.

Leave a reply