fbpx

VOLODYMYR GERASYMCHUK

VOLODYMYR GERASYMCHUK

Menu
6 причин витратити на весільного фотографа більше

6 причин витратити на весільного фотографа більше

Back to blog list

6 причин, чому весільному фотографу варто платити більше

У хорошого фотографа великий досвід роботи — він допоможе не тільки під час зйомки, але і зможе дати пораду з організації весілля і, навіть, надати моральну підтримку.

Частково ціна на послуги фотографа складається з його комплекту фототехніки. Чим краща техніка, тим менше втрачених моментів, тим краща якість всіх етапів зйомки, тобто як-ніяк надійніший результат від його роботи.

Фотографії — все, що залишається від вашого весільного дня, єдине, що збереже всі зворушливі моменти і враження. Хіба варто економити на цьому? Багато наречених витрачають шалені суми на сукні, але не знаходять того, хто зможе гідно показати всю їх красу на фото.

Хороша робота повинна гідно оплачуватися. Так, не всі беруть захмарні суми. Так, дорого — не означає якісно. Але найімовірніше, дійсно хороший фотограф коштує чимало.

Фотограф, робота якого добре оплачується, може працювати в адекватному ритмі і надавати гідний результат своїм клієнтам. Важко назвати творцем того, хто бігає зі зйомки на зйомку кожен день, а ночами обробляє фото, щоб мати пристойний заробіток.

Хороший шанований фотограф дорожить своїм авторитетом і виконує свою роботу досконало. Як говорить Clayton Austin: “Потрібно, щоб кожен знімок, який потрапляє до клієнта, був ідеальним!”


Залишились питання? Напишіть нам!

  Щоб забронювати свою дату на весілля достатньо просто подзвонити або написати:

  Viber: +38(095)-007-15-12
  тел.:   +38(097)-707-68-42

  0 comments

  Here is no comments for now.

  Leave a reply