fbpx

VOLODYMYR GERASYMCHUK

VOLODYMYR GERASYMCHUK

Menu
5 стадій підготовки весілля: від шаленого щастя до втоми

5 стадій підготовки весілля: від шаленого щастя до втоми

Back to blog list

5 стадій підготовки весілля

Скільки б не тривала підготовка, будь-яка наречена в її процесі проходить через 5 стадій. Про те, що чекає на тебе на кожному етапі – в нашій статті!

 • Стадія № 1. Ейфорія

«Я навіть уявити собі не могла, що буду настільки щасливою!»

Зараз ти щаслива і існуєш в окремій реальності: ти неймовірно закохана, кожен день – немов свято, ти дивишся на кільце і постійно згадуєш, як він зробив тобі пропозицію. Насолодись цим моментом сповна, і нехай весь світ зачекає.

Що робити: Не квапся складати бюджет і писати фотографам, поки досить перегляду весільних журналів. Просто надихайся!

Розклади і графіки почекають. Дай собі кілька днів, щоб насолодитися новим статусом. Повір, організовувати весілля – досить складне заняття, і у тебе це ще попереду.

 • Стадія № 2. Манія планування

«Я безумовно можу стати весільним організатором»

Так багато красивих деталей і цікавих ідей, і так мало часу все це втілити в життя! В цей період ти для всіх недоступна і весь час зайнята плануванням весілля. Можливо, це занадто, але десь в глибині душі тобі приємні ці клопоти.

Що робити: Визначатися зі стилістикою, розподіляти бюджет, вибирати підрядників, складати меню, підписувати контракти.

ЯК ПРАВИЛЬНО ШУКАТИ ВЕСІЛЬНИХ ПІДРЯДНИКІВ?

Мало хто любить складати кошториси, але робити це доведеться. Саме час визначитися з пріоритетами і оформити всі витрати в таблицю. Не забувай заповнювати її протягом всієї підготовки. А ще необхідно скласти графік справ, щоб не загубитися в передвесільній суєті.

 • Стадія № 3. Втома

«Здається, ще трохи, і я кинуся на будь-якого, хто поцікавиться у мене, як йде підготовка до весілля»

Це відбувається завжди, коли мрії розбиваються об реальність. Бюджет тане на очах, а речі, які радували на перших етапах, тепер трансформувалися в списки постачальників в твоєму телефоні, яким від тебе постійно щось потрібно. А ще тобі все частіше здається, що ситуація виходить з-під контролю.

Що робити: Планувати медовий місяць, розучувати весільний танець, робити пробний макіяж і зачіску – приділи увагу дійсно приємним клопотам!

Плануючи весілля, на кожному етапі згадуй, для чого все це робиться. Пам’ятай, у всіх завжди щось йде не так! Коли відчуваєш, що більше немає сил, влаштуй вечір з коханим, щоб забути про підготовку і просто насолодитися часом вдвох.

 • Стадія № 4. Фінальний відлік

«Весілля вже так скоро, а ще так багато потрібно встигнути!»

Відчуття метеликів в животі, коли ти відриваєш листи в календарі, наближаючи день весілля, регулярно змінюється панікою від того, що ще так багато потрібно зробити!

Що робити: обговори деталі з підрядниками і підтвердь план дій напередодні весілля, склади таймінг заходу.

За тиждень до весілля дуже важливо зупинитися, відпочити і провести час з близькими людьми. Підтвердь графіки, скоординуй день весілля, зідзвонися зі своїм організатором / координатором і, нарешті, виспись.

 • Стадія №5. Великий день!

«Невже все це відбувається зі мною?»

Так, це сталося! І це твоє весілля!

Що робити: Нічого! Навіть якщо щось піде не так, на цьому етапі ти все одно вже нічого не зможеш змінити. Тому просто насолоджуйся моментом!

Покладися на своїх підрядників і отримуй задоволення від того, що в цей день ти станеш дружиною найчудовішого чоловіка на світі!

Залишились питання? Напишіть нам!

  Щоб забронювати свою дату на весілля достатньо просто подзвонити або написати:

  Viber: +38(095)-007-15-12
  тел.:   +38(097)-707-68-42

  0 comments

  Here is no comments for now.

  Leave a reply