fbpx

VOLODYMYR GERASYMCHUK

VOLODYMYR GERASYMCHUK

Menu
20 справ за день до весілля

20 справ за день до весілля

Back to blog list

Що робити, якщо завтра в тебе весілля?!!!

До весілля залишився всього лише один день, а тобі здається, що ти стільки ще не встигла зробити? Без паніки! Ми склали чек-лист справ, щоб завтра все пройшло якнайкраще.

Якщо у тебе є весільний організатор або координатор, більшість справ лягає на його плечі. Тоді просто переконайся, що з його боку все виконано. До речі, ми радимо виконати ці пункти раніше – за два-три дні до весілля – щоб  Якщо у тебе є весільний організатор або координатор, більшість справ лягає на його плечі. Тоді просто переконайся, що з його боку все виконано. До речі, ми радимо виконати ці пункти раніше – за два-три дні до весілля – щоб відпочити і розслабитися напередодні.

Фотосесія у Львові

     1. Зв’язатися з усіма підрядниками

Подзвони або напиши підрядникам, які будуть завтра допомагати тобі. Стиліст повинен точно знати, о котрій починаються збори, декоратор – адресу майданчика і схему доїзду, ведучий – основний таймінг та імена батьків.

      2. Підготувати оплату

Підготуй конверти з оплатою кожному підряднику і підпиши їх. Не забудь передати їх відповідальній особі (організатору або батькам), щоб в день весілля усіма розрахунками займалася не ти.

      3. Перевірити готовність весільного плаття та аксесуарів

Сукня вже має бути відпарена, туфлі, фата і аксесуари – бути в одному місці, щоб під час зборів не довелося щось шукати. Перевір наявність запасних колготок, якщо необхідно, невидимок та інших дрібниць, які важливі в твоєму образі.

фотосесія ранок нареченої

     4. Зібрати валізу / сумку в готель

Якщо ви плануєте провести першу ніч в готелі або виїхати після цього в подорож, перевір, чи всі речі зібрані. Всі документи поклади в окрему папку. Головне, не забудь, що паспорти знадобляться в РАГСі, і обов’язково візьми їх з собою.

     5. Зібрати всі весільні дрібниці

Ти пам’ятаєш про ніж для торта, бутоньєрку нареченого, помаду і пудру? Збери всі дрібниці для свого образу, нареченого, декору і ще раз перевір їх список.

Весільний торт

 

     6. Зателефонувати ключовим гостям

По-перше, їм буде приємно твоя увага. По-друге, поговоривши з близькими подругами або мамою, ти зможеш трохи заспокоїтися. А по-третє, так ти повториш важливу для себе і для них інформацію: о котрій всі зустрічаються, хто і в чому тобі допомагає.

     7. Перевірити посадкові картки

І розкласти їх в алфавітному порядку, якщо потрібно. Не забудь, що гостям так буде зручніше знайти своє місце, тому обов’язково повинна бути людина, яка розкладе картки вчасно, ще до прибуття гостей на майданчик.


Розсадка для гостей на весілля

 

     8. Забезпечити правильне зберігання квітів

Якщо у тебе вдома вже знаходяться квіти або букет нареченої, не забудь дізнатися у флориста, який догляд забезпечити їм за день до весілля. Поставити в воду, ближче або далі від світла?

     9. Перевірити телефон водія і час прибуття

Нагадай водієві адресу і час прибуття і підтвердь всі домовленості. Нехай він прибуде за 5-10 хвилин до потрібного часу: так ти будеш менше переживати про те, що ви можете спізнитися на церемонію.

    10. Перевірити список пісень з діджеєм

Переконайся, що в плей-листі досить різноманітна музика: і повільні композиції, і танцювальні, і сучасні, і ті, які оцінить старше покоління.

    11. Поговорити з фотографом

Найважливіший підрядник, який збереже всі спогади, повинен обов’язково бути в курсі таймінгу весільного дня, ваших побажань, емоцій. Тому поговори з ним до весілля, щоб в останній раз уточнити важливі деталі. Так в день святкування ти будеш відчувати себе спокійніше, а фотографу буде приємніше працювати.

    12. Скласти таймінг для фотографа

Обов’язкова умова, щоб фотограф орієнтувався у весільному дні і розумів, коли можна приділити час декору, а коли вже пора фотографувати церемонію. Не забудь присвятити його в усі деталі весільного дня. А за день до весілля освіжи все в пам’яті, раптом щось змінилось.

    13. Підготуйся до негоди

Навіть якщо сьогодні на вулиці сонячно і жарко, непогано буде мати напоготові парасольку, альтернативне взуття та накидку для фотосесії. Краще підготувати їх заздалегідь, так ти будеш спокійнішою, якщо раптом погода трохи зіпсується.

    14. Зателефонувати банкетному менеджеру на майданчику

Проговори з ним розміщення меблів і час, коли прибудуть підрядники, обговори питання парковки для гостей і перевір пропуски для всіх машин, що будуть на вашому святкуванні. А також переконайся, що для підрядників буде кімната, де можна залишити речі, і буде приготовлена вечеря.

Літнє весілля

    15. Уточнити, що всі підрядники в курсі часу закінчення заходу

Щоб уникнути переплати за додаткові години, краще при розмові з підрядниками нагадати їм час закінчення святкування. Особливо важливо вирішити це питання з декораторами: демонтаж необхідно провести строго в тих рамках, які відведені вам майданчиком.

    16. Поговорити з нареченим

Вже не варто нервувати, обговорювати якісь проблеми. Просто побудьте разом, поговоріть, згадайте, який класний був час підготовки, зайвий раз зізнайтеся один одному в любові, помрійте. Може бути, ви захочете написати лист собі в майбутнє? З побажаннями на першу, третю, п’яту річниці весілля?

    17. Підготувати кімнату для ранкової зйомки

Незалежно від того, проходять збори у будинку або в готелі, ти повинна бути впевнена, що в кімнаті є все необхідне для фотосесії ранку нареченої, а також для твоїх зборів. Зайвий раз постав фотографу і стиліста питання, що від тебе вимагається.

    18. Вибрати людину, відповідальну за подарунки

В день весілля тобі буде ніколи стежити за ними, тому заздалегідь вибери людину, яка візьме цю задачу на себе. Підготуй заздалегідь коробочку для конвертів і, якщо потрібно, розкажи, куди ставити подарунки.

    19. Передати всі документи відповідальній та близькій людині

Паспорти, кільця, а після і свідоцтва про шлюб повинні бути у ваших батьків. Якщо ви розписувалися не в день святкування весілля, то одним завданням менше.

    20. Поїсти і швидше лягти спати

Завтра дуже важливий день, ти повинна бути виспаною, свіжої та щасливою. Тому ніяких нічних чувань за останніми приготуваннями декору і т.д. Тільки відпочинок і приємний вечір наодинці з собою, нареченим або мамою.

Залишились питання? Напишіть нам!

  Щоб забронювати свою дату на весілля достатньо просто подзвонити або написати:

  Viber: +38(095)-007-15-12
  тел.:   +38(097)-707-68-42

  0 comments

  Here is no comments for now.

  Leave a reply