fbpx

VOLODYMYR GERASYMCHUK

VOLODYMYR GERASYMCHUK

Menu
15 корисних порад для наречених

15 корисних порад для наречених

Back to blog list

Успіх весільного святкування, криється у деталях та дрібницях, про які наречена, навіть не здогадується. Наші поради для наречених допоможуть Вам зробити весільні клопоти набагато простішими та радісними, а саме свято – незабутнім!

 • Не плануйте весілля на свята.

У святкові дні, багато гостей можуть мати інші плани, або бути у від’їзді, тому у свою чергу, не зможуть прийти на ваше весілля. Це може стосуватись і підрядників, яких у святкові дні набагато

 • Традиції

Не дозволяйте традиціям зіпсувати ваше свято. Перш ніж вводити у програму святкування певний обряд чи традицію, переконайтесь, чи дійсно ви цього хочете. Якщо ви це буде робити лише для когось (батьків, родичі…), поговоріть із ними і поясніть, що це ваше свято і хочете зробити все так, як мрієте і бажаєте саме ви. Думаю, вони мають це зрозуміти.

 • Природній декор

Не намагайтесь повністю змінити локацію проведення свята, за допомогою декоратора. Нехай, він лише доповнює деталями локацію, передаючи концепцію. Пам’ятайте, що природа – найкращий декоратор, тому проводьте церемонії у ботанічних садах, парках, на узбережжях морів, океанів чи в горах. Такі місця по-особливому прекрасні!

поради для наречених

 • Весілля у міжсезон

Таке весілля допоможе зберегти сімейний бюджет. У цей період є багато знижок та акцій від різних підрядників, на яких можна заощадити до 40 % на кожній послузі.

Зимова весільна фотосесія

 • Плануйте весілля завчасно

Таким чином, у вас буде набагато більше часу для весільної підготовки, і ви зможете не поспішаючи обрати саме те, що вам підходить, у співвідношенні якості та ціни, без зайвого стресу і часових рамок.

 • Використовуйте сезонні квіти

Звичайно, що флорист-декоратор, може дістати будь-які квіти у будь-яку пору року. Проте, скільки це коштуватиме? Використання сезонних квітів на весілля, створить затишну атмосферу і зекономить ваші гроші.

поради для наречених поради для наречених поради для наречених

 • Альтернатива тортам

Якщо у вас маленьке весілля, то альтернативою можуть бути маленькі капкейки чи десерти, для кожного гостя. Величезний торт, може бути не доречним, оскільки, гості  не зможуть його з’їсти. На витрачені гроші, можна було б купити маленькі десерти та приємні подарунки для гостей.

поради для наречених поради для наречених поради для наречених

 • Найміть весільного організатора або координатора

Не економте на послугах весільного організатора! По- перше, це зекономить ваші нерви, по-друге, весільний організатор зможе домовитись про певну знижку із підрядниками. Якщо виділити кошти на весільного організатора не виходить, тоді найміть весільного координатора. Він допоможе позбавити вас організаційних клопотів у день весілля.

 • Сукні дружок

Дозвольте дружкам обрати сукні самостійно, попередньо вказавши свої побажання стосовно кольорової палітри і фасонів,  якщо у вас такі є. Таким чином, вони оберуть фасони, які найбільше їм підходять, та зможуть одягати сукню після вашого весілля.

Сукні для дружок Сукні для дружок Сукні для дружок

 • Приготуйте плейлист

Приготуйте список композицій, які будуть виконуватись на весіллі. Заплануйте із нареченим, під яку музику ви будете танцювати перший танець, та оберіть фонову музику для застілля.

 • Телефон для контактів

На передодні весілля, роздайте всім підрядникам контактний номер на який, можна дзвонити при виникненні непередбачуваної ситуації. Нехай, це буде номер не ваш чи вашого нареченого, а весільного координатора або ж дружки, близького друга чи ваших батьків.

 • Все включено

Для того, щоб зберегти нерви та гроші, знайдіть таке місце для весілля, де б усі весільні послуги надавались пакетом. В деяких готелях надаються свої координатори, але обов’язково почитайте відгуки та подивіться портфоліо локації.

поради для наречених

 • Запасна пара взуття

Не забудьте прихопити із собою запасну пару взуття. Після урочистої церемонії ви зможете перевзутися у зручне для вас взуття і ніхто не зверне на це уваги.

 • Не використовуйте друзів у якості підрядників

Категорично! Навіть, якщо це їх робота! Друзі, на вашому весіллі хочуть відпочити і повеселитись, а не працювати, та ще й по низькому тарифу або ще гірше – безкоштовно.

 • Будьте один з одним!

І, нарешті, переконайтесь, що ви достатньо часу приділяєте своєму партнеру. Не дозволяйте весільним клопотам поглинути вас, і забути про найголовніше – сенс самого свята.


Залишились питання? Напишіть нам!

  Щоб забронювати свою дату на весілля достатньо просто подзвонити або написати:

  Viber: +38(095)-007-15-12
  тел.:   +38(097)-707-68-42

  0 comments

  Here is no comments for now.

  Leave a reply